Péče o vlasy – šampony a kondicionéry

Péče o vlasy představuje kvalitní šampony na vlasy a kondicionéry obohacené o bylinné extrakty a další prospěšné látky. Vlasová kosmetika působí při mytí šetrně na pokožku i vlasy a napomáhá je udržovat přirozeně hebké a jemné.

V naší laboratoři jsme pro vás vytvořili hned několik druhů vlasových šamponů pro kvalitní péči o vaše vlasy a ty nejkvalitnější receptury jsme přetvořili v naše výrobky. Receptury jsou bez parabenů.

Šampony na vlasy jsou obohaceny o pivní nebo vinné extrakty, o extrakty z konopí, růže a další bylinné extrakty nebo o ošetřující oleje. Kvalitní a šetrné výrobky máme pro ženy i muže.

Pro bezproblémové rozčesání vlasů po koupeli či sprchování pro vás máme sadu kvalitních kondicionérů na vlasy. Balzámy na vlasy dodají vašim vlasům lesk a vitalitu. Kvalitní kosmetiku na vlasy můžete pořídit i za rozumnou cenu.

Vlasový šampon s extraktem lnu a vůní heřmánku 250 ml

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon heřmánek obsahuje kvalitní extrakt ze lnu setého a další prospěšné látky, které pomáhají uklidnit vlasovou pokožku a zanechávají vaše vlasy hebké a snadno se zorčesávají. Jemná vůně heřmánku vás obklopí již při aplikaci šamponu a můžete si užít intenzivní péči o své vlasy a současně si užívat příjemnou vůni heřmánku.

Sprchový šampon 300 ml pro muže – gentleman

Logo Bohemia Gifts
64,00 
Krémový sprchový šampon pro muže s olivovým olejem a podmanivou vůní. Šampon napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Gel, šampon a pěna 500 ml pro muže 3 v 1 – gentleman

Logo Bohemia Gifts
89,00 
3v1 - krémový sprchový gel, šampon a pěna do koupele - s olivovým olejem a podmanivou vůní pro muže. Kosmetický přípravek napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Pretty Woman Vlasový šampon 250 ml

Logo Bohemia Gifts
69,00 
Vlasový šampon obsahuje antimikrobiální přísady na bázi stříbra. Tyto přísady spolu s ostatními složkami receptury pomáhají při mytí regulovat růst mikroorganizmů.

Vlasový šampon se CBD, konopným olejem a extraktem zeleného čaje 250 ml

Logo Bohemia Gifts
139,00 
Konopná kosmetika je již dlouhou dobou stálicí v naší nabídce a jelikož pořád vyhledáváme nové trendy v kosmetice, tak jsme vytvořili novou konopnou řadu s CBD a konopným olejem.

Pivrnec pivní vlasový šampon 250 ml

Logo Pivrnec
64,00 
Pivrnec pivní vlasový šampon s extrakty z pivních kvasnic a chmele s etiketou vytvořenou ve spolupráci s kreslířem Petrem Urbanem.  

Pivrnec pivní vlasový balzám 250 ml

Logo Pivrnec
64,00 
Pivrnec pivní vlasový balzám (kondicionér) s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Obrázek pro pivní kosmetiku vytvořil známý kreslíř Petr Urban. Kvalitní péče o vaše vlasy.

Beer Spa pivní vlasový šampon 250 ml

Logo Beer Spa
64,00 
Beer Spa pivní vlasový šampon 250 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Po použití pivního šamponu se vlasy snadněji rozčesávají, a jsou po umytí hebké a lesklé.

Beer Spa pivní vlasový balzám 250 ml

Logo Beer Spa
64,00 
Pivní vlasový balzám 250 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele Beer Spa. Vlasový kondicionér usnadňuje rozčesávání vlasů bez nadměrného zatěžování vlasových kořínků.

Botanica vlasový šampon 200 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběný prémiový vlasový šampon s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Vlasový šampon je opatřený atraktivní textilní etiketou a je vhodný pro všechny druhy vlasů.

Botanica Bohemia konopný vlasový šampon 200 ml – cannabis

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběný prémiový konopný vlasový šampon obsahuje kvalitní olej ze semen konopí. Vlasový šampon je opatřený atraktivní textilní etiketou a šetrně myje a pečuje o vaše vlasy..

Botanica pivní vlasový šampon 200 ml – chmel a obilí

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Pivní vlasový šampon chmel a obilí. Pivní šampon na vlasy obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmele. Šampón pro snadné rozčesávání péči o vlasovou pokožku. Vlasový šampon je opatřený atraktivní textilní etiketou a je vhodný pro všechny druhy vlasů.

Tuhý šampon v plechovém obalu 80 g – růže

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Tuhý šampon na všechny druhy vlasů v krásné plechové krabičce.

Tuhý šampon v plechovém obalu 80 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Tuhý šampon na všechny druhy vlasů v krásné plechové krabičce.

Vánoční vlasový šampon v krabičce – Ptáček a zvonečky, 100 ml (šípek růže)

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Vánoční kosmetika s vůní šípků a růže. Sprchový gel v dárkovém vánočním balení je krásný voňavý vánoční dárek pro ženu.

Beer Spa premium pivní vlasový šampon 200 ml

Logo Beer Spa
74,00 
Beer Spa pivní vlasový šampon 200 ml obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmelu obecného. Kombinace pivních extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu.

Beer Spa premium pivní vlasový balzám 200 ml

Logo Beer Spa
74,00 
Beer Spa pivní vlasový balzám 200 ml. Díky speciální receptuře kondicionér zvyšuje odolnost vlasů proti vysychání, usnadňuje jejich rozčesávání.

Wine Spa vlasový šampon 200 ml – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Wine Spa vlasový šampon 200 ml - vinná réva, obsahuje hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy. Kvalitní a šetrná péče o vaše vlasy a pro snadnější rozčesávání vlasů.

Vlasový šampon 250 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon s kokosovým a olivovým olejem. Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů. Speciální složení přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě.