Dárky pro tátu

Hledáte originální dárky pro tátu k narozeninám, svátku, k Vánocům, kde dni otců nebo jen tak pro radost? Nevíte jaký dárek pro tatínka? Vybírejte z naší nabídky netradiční dárky pro otce, tatínky a taťuldy.

Dárek pro tátu, který jej potěší při každé příležitosti, bude jistě speciální kosmetika s textem pro taťuldu, dárkové víno, plecháček nebo originální dřevěný dárkový box plný skvělých a hodnotných dárků.

Hlavně děti určitě přemýšlí, co koupit tatínkovi k narozeninám nebo k Vánocům. Sladkým dárkem, jako je čokoláda nebo keramickým hrnkem s originálním nápisem pro tatínka radost uděláte určitě.

Každý rok mají tatínkové svůj den. Den otců je svátek (podobně jako den matek), který se slaví na počest otců, oslavuje otcovství, vztah otce k dítěti a roli otců ve společnosti. V České republiky a v mnoha jiných zemích se slaví vždy třetí neděli v červnu. Nezapomeňte a dárek pro tátu ke Dni otců kupte včas na našem eshopu.

Nejprodávanější
1.

Kosmetická sada pro tatínka gel 100 ml, šampon 100 ml a mýdlo 100 g

Dárkový kosmetický balíček pro tatínka. Kosmetická sada pro tátu obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a ručně vyráběné mýdlo. Balíček je krásný dárek pro tatínka k narozeninám, svátku nebo k vánocům.

219.00 Kč
2.

Dárková mléčná čokoláda 100 g - Táta

Dárková mléčná čokoláda pro vaše nebližší - Táta. Sladký čokoládový dárek pro tatínky k narozeninám, svátku nebo pro radost. Náš sladký dárek to řekne za vás.

89.00 Kč
3.

Energetický nápoj pro tatínka 250 ml

Originální energy drink pro tátu. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Výrobek s vysokým obsahem kofeinu. Koncentrovaná energie pro vyčerpaného tatínka.

39.00 Kč
4.

Button - placka s otvírákem 55 mm - pro tátu

Button s otvírákem a magnetem pro tatínka. Průměr placky pro rybáře je 55 mm.

49.00 Kč
5.

Kosmetická sada kniha - O Tátovi

Dárkové balení kosmetiky pro tatínka v provedení kniha - pohádka o super tátovi. Kosmetický dárkový balíček obsahuje sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst krátkou pohádku o super tátovi.

189.00 Kč
6.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - tatínek

Keramický hrnek s potiskem pro tatínka. Krásný dárek tatínkovi k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

189.00 Kč
7.

Dárková kosmetická sada pro muže XL - Gentleman

Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby a kosmetika spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.

349.00 Kč
8.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – nejlepšímu tátovi

Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s konopným semínkem - nejlepšímu tátovi. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro tatínka k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

119.00 Kč
9.

Dárková hořká čokoláda pro tatínka 100 g

Dárková hořká čokoláda pro tatínka. Tabulková čokoláda pro tátu má obsah kakaové sušiny nejméně 50%. Originální sladký dárek tatínkovi, který zachutná.

79 Kč
10.

Dárkové červené víno 0,75 l pro tatínka - Merlot

Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s etiketou pro tatínka je balené v dárkové krabičce. Originální a chutný dárek pro tátu k narozeninám nebo k svátku.

199.00 Kč
Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky pro tátu

Zobrazen 1. – 20. z 24 výsledků

Kategorie & filtry

Tipy na dárek pro tátu

Blíží se tatínkovy narozeniny, svátek nebo nevíte co tátovi k Vánocům? Každý rok v červnu mají všichni tátové svátek a vy stále nemáte dárek pro tátu ke dni otců?  Připravili jsme pro vás sadu dárků, které jsou přímo s potiskem pro tatínka.

Skvělý hodnotnější dárek pro tátu jistě bude dárkový box pro tatínka, který je plný zajímavých dárků a ještě je zabalený do pěkné krabice. Další krásný dárek pro tátu, který rád mlsá, může být čokoláda, dárkové víno nebo sekt, či originální energetický nápoj, který vašemu tatínkovi dodá dostatek energie. Drobný dárek pro tatínka k svátku může být hrnek, plecháček nebo placatka s netradičním potiskem pro tátu. Jestli tatínek rád vaří, pak určitě ocení kuchyňskou zástěru Bistro u táty. Kosmetikou nic nezkazíte a pokud darujete kosmetickou sadu s etiketami pro tatínka, tak určitě nešlápnete vedle.

Dárek pro tátu máme tedy zařízení a co dárek mamince? Už máte také vybráno?