Svatební dary

Hledáte originální svatební dar pro novomanžele, svatební hosty nebo pro svatební noc? Vybíráte vtipný svatební dárek novomanželům, který potěší, ale i pobaví? Chystáte svatbu a nemáte svatební dárečky pro nevěstu a ženicha nebo pro svatební hosty?

Hodnotnější svatební dar nevěstu a ženicha představuje určitě dárková dřevěná bedna plná svatebních dárků. Dřevěné bedny vyrábí český truhlář v Podještědí a na víko tiskneme originální svatební obrázek. Do dřevěné bedny je možné vložit i obálku s finančním obnosem, který chcete novomanželům věnovat.

Mezi drobnější svatební dárečky můžeme zařadit originální kosmetickou sadu, pěnivé šumivé bomby do vany pro přípravu luxusní koupele ve dvou, keramické hrnky nebo plecháčky či dřevěné nástěnné hodiny.

Skvělý dárek pro svatební hosty může být dárkové svatební víno s originální etiketou nebo dekorační dřevěné srdce. Přidat můžete i vtipné svatební přání do obálky, které nakreslil Petr Urban.

Dárková bedna – Jen Růžová To Může Být

Logo Daruj Bednu
1 499,00 
Jen růžová to může být.. Tak to je první věc, která nás napadne, když se podíváme na tuhle luxusní růžovou dárkovou bednu. Vybrali jsme do ní tohle překrásné víno Rosé, vonnou svíčku ve skle s třásničkou a parádní hrnek s čajem.

Dřevěná dárková bedna pro novomanžele – dokonalé manželství

Logo Daruj Bednu
849,00 
Krásný a originální svatební dar novomanželům, který připomínat, co znamená dokonalé manželství. Dřevěná dárková bedna obsahuje červené víno pro novomanžele, kosmetiku pro nevěstu i ženicha a dekorativní srdce.

Dárkový box pro zamilované – s tebou mě baví svět

Logo Daruj Bednu
999,00 

Dárkový box pro zamilované je skvělý dárek nejen k Valentýnu. Dřevěná bedýnka plná krásných dárků z lásky, které potěší nejen při relaxační koupeli.

Dárkové bílé víno – Srdeční záležitost – Chardonnay 0,75 l

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s originální etiketou balené v dárkové krabičce. Krásný a chutný dárek pro vaše blízké k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Dárkové prosecco 0,75 l pro zamilované

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkové prosecco pro zamilované. Extra suché šumivé víno původem z Itálie je skvělý.

Dárkové prosecco 0,75 l pro zamilované

349,00 
Dárkové prosecco pro zamilované. Extra suché šumivé víno původem z Itálie je skvělý.

Love skleněná lahev plná dextrózových srdíček 320 g

Logo Becky´s
149,00 
Ať už chceš potěšit svého partnera, kamarádku a nebo hledáš perfektní dárek na svatbu, pak je tato lahev plná bonbonů ve tvaru srdíček právě pro tebe.

Love skleněná lahev plná dextrózových trubiček 225 g

Logo Becky´s
149,00 
Ať už chceš potěšit svého partnera, kamarádku a nebo hledáš perfektní dárek na svatbu, pak je tato lahev plná bonbonů právě pro tebe.

Love skleněná lahev plná želé srdíček 435 g

Logo Becky´s
149,00 
Ať už chceš potěšit svého partnera, kamarádku a nebo hledáš perfektní dárek na svatbu, pak je tato lahev plná bonbonů ve tvaru srdíček právě pro tebe.

Plastové srdce plněné pralinkami 100 g

Logo Becky´s
99,00 
Ať už chceš potěšit svého partnera, kamarádku a nebo hledáš perfektní dárek na svatbu, pak je toto plastové srdce plné pralinek právě pro tebe.

Šumivá pěnivá bomba do vany srdce 90g

Logo Jedem Bomby
129,00 
Originální koupel plná romantiky. Šumivá bomba do koupele ve tvaru srdce vytvoří bohatou pěnu a voňavá horká lázeň pro vás bude krásný romantický zážitek ve dvou. Skvělý dárek pro zamilované z lásky nebo k Valentýnu.

LOVE šumivá bomba z lásky 90 g – řekni to jedním slovem

Logo Jedem Bomby
129,00 
LOVE ŠUMIVÁ A PĚNIVÁ BOMBA DO KOUPELE PRO ZAMILOVANÉ Dvě vrstvy, dvakrát větší zážitek z romantické pěnivé koupele ve dvou.

Kosmetická sada kniha Ty a Já

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Milý dárek pro Vašeho partnera či partnerku, který vyjádří vaše pouto. Originální kosmetická sada obsahuje sprchový gel a olejovou lázeň s olejovými složkami vůní levandule. Netradiční kosmetický dárek pro vaši drahou polovičku, který to řekne za Vás.

Kosmetická sada kniha S tebou mě baví svět

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Milý dárek pro Vašeho partnera či partnerku. Originální kosmetická sada obsahuje sprchový gel a olejovou lázeň s olejovými složkami. Netradiční kosmetický dárek pro vaši drahou polovičku, který to řekne za Vás. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst krátké texty o lásce.

Dřevěné hodiny 24 cm pro zamilované

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěné hodiny s potiskem pro zamilované - nejkrásnější čas je, když jsme spolu. Dřevěné hodiny jsou krásný dárek pro zamilované nebo jako milý svatební dar pro novomanžele a pěkná dekorace do domu nebo bytu

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – láska

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro zamilované. Hrnek s potiskem - Ještě, že tě lásko mám - je krásný dárek z lásky vaší milé nebo milému k Valentýnu, pro radost nebo k narozeninám, svátku nebo pro novomanžele ke svatbě. Vyjádřete svou lásku originálním hrníčkem.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce -pro novomanžele

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček se svatebním potiskem pro novomanžele – On se zeptal a ona řekla ANO. Originální smaltový hrnek pro ženicha a nevěstu je veselý dárek ke svatbě, který využijí na romantické svatební cestě. Průměr hrnku je 8 cm.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – pro zamilované – láska

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro zamilované – Vše co potřebuji je láska. Originální plechový smaltový hrnek pro vaši milou nebo jako milý dárek z lásky k Valentýnu. Průměr hrnku je 8 cm.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – z lásky – ještě, že tě mám

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro zamilované – Ještě, že tě lásko mám. Originální plechový smaltový hrnek pro vašeho miláčka nebo milou nebo jako milý dárek z lásky k Valentýnu. Průměr hrnku je 8 cm.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro zamilované

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro zamilované s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete splnit své přitelkyni, manželce, příteli nebo manželovi. Čokoláda je skvělý sladký dárek z lásky, k narozeninám, k svátku nebo k Valentýnu.

Dřevěné srdce pro zamilované 12 cm – láska

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dřevěné dekorační srdce pro zamilované - ještě, že tě lásko mám. Dekorace je milý dárek pro vaši přítelkyni nebo manželku z lásky. Dřevěné srdce jako krásný dárek pro ženu k narozeninám, k svátku nebo k Valentýnu a dekorace pro váš domov.

Svatební čokoláda splněných přání 100 g pro novomanžele

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro novomanžele s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete splnit ženichovi a nevěstě. Čokoláda je skvělý sladký milý dárek ke svatbě novomanželům.

Mléčná čokoláda 10 g z lásky – Měsíc

Logo Bohemia Gifts
29,00 
Dárková mléčná čokoláda 10 g pro zamilované z lásky – Miluji tě na Měsíc a zpět. Mléčná čokoláda je milý drobný dárek z lásky nebo k Valentýnu jen tak z lásky pro přítelkyni, manželku nebo přítele.

Mléčná čokoláda 10 g z lásky – s tebou

Logo Bohemia Gifts
29,00 
Dárková mléčná čokoláda 10 g pro zamilované z lásky – s tebou je svět krásnější. Mléčná čokoláda je milý drobný dárek z lásky nebo k Valentýnu jen tak z lásky pro přítelkyni, manželku nebo přítele.

Svatební mléčná čokoláda 100 g pro novomanžele

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda 100 g ke svatbě. Drobný sladký svatební dárek pro novomanžele ke svatbě. Čokoláda může být i krásným dárkem pro svatební hosty a jejich děti.

Dárkové svatební víno 0,75 l Merlot – on a ona

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové svatební víno balené v dárkové krabičce. Originální svatební dárek pro novomanžele s textem na etiketě On se zeptal a Ona řekla ANO. Víno je možné využít jako dárek pro svatební hosty.

Dárkové svatební víno 0,75 l Merlot – ona a ona

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové svatební víno pro dámy balené v dárkové krabičce. Originální svatební dárek u příležitosti registrovaného partnerství s textem na etiketě Ona se zeptala a Ona řekla ANO. Víno je možné využít jako dárek pro svatební hosty.

Dárkové svatební víno 0,75 l – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Červené dárkové svatební víno 0,75 l balené v dárkové krabičce. Originální svatební dárek pro novomanžele. Přání hodně štěstí novomanželům, potěší ženicha i nevěstu. Víno je možné využít jako dárek pro svatební hosty.

Sada pro novomanžele – 2x gel 100 ml a mýdlo 100 g

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkový kosmetický balíček pro novomanžele. Svatební kosmetická sada obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a ručně vyráběné mýdlo pro ženicha a nevěstu. Balíček je krásný voňavý svatební dárek pro novomanžele s textem: On se zeptal a ona řekla ANO.

Kroucené lízátko srdce 50g

Logo Becky´s
39,00 
Originální kroucené lízátko ve tvaru srdce.