Bohemia Gifts » Dárky pro » Dárky pro maminku

Dárky pro maminku

Jaký dárek pro maminku vybrat? Jaký dárek mamce k narozeninám, svátku, k Vánocům nebo pro radost? Krásný dárek pro maminku může být dřevěný dárkový box, kosmetika, dárkové víno, čokolády, keramický hrneček a další originální dárečky, které naleznete v naší nabídce. Dárky pro vás vymýšlíme, vyrábíme a balíme v Čechách.

Hledáte dárek pro nastávající maminku? Pak pro vás máme originální dárkové boxy pro nastávající maminky s drobnými dárky pro miminko i maminku.

Nezapomeňte, že v květnu se slaví Den matek. Potěšte vaší maminku originálním dárkem ke Dni matek, která bude určitě šťastná, že si na tento významný den vzpomenete a dárkem pro mamku jí poděkujete za vše, co pro vás dělá.

Dárek pro maminku již máte, tak teď ještě vybrat pěkný dárek pro tátu.

Dárková sada s hrnkem, čokoládou a mýdlem – pro maminku

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárková sada pro maminku obsahuje porcelánový hrnek, horkou čokoládu a ručně vyráběné toaletní mýdlo. Sada je balena do celofánového sáčku a výrobky jsou umístěny na dekorativní paletce.

Dárková dřevěná bedna – Moje maminka je Krásná II.

Logo Daruj Bednu
699,00 
Skvělý dárek pro maminku k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jako poděkování ke dni matek. Dárek je složený z praktického dřevěného boxu s potištěným zašupovacím víkem, dále obsahuje dekorační srdce na zavěšení pro maminku, originální hrnek na čaj nebo kávu, svíčku ve skle pro chvíle pohody, šumivou a pěnivou bombu do vany 100 g, aby mohla maminka relaxovat při koupeli a kvalitní tekuté mýdlo 500 ml pro každodenní použití. Dárková bedna obsahuje:
  • Šumivé víno 0,2 l dle aktuální nabídky
  • Spchový šampon Nejlepší maminka - s extrakty růže 200 ml
  • Sprchový gel Nejlepší maminka - s extrakty růže 200 ml
  • Dárkové balené ručně vyráběné mýdlo 100 g
  • Dřevěné zapichovátko do květináče

Dřevěný dárkový box – moje maminka je krásná

Logo Daruj Bednu
799,00 

Originální dárek pro maminku k narozeninám nebo ke Dni matek. Dřevěná dárková bedna obsahuje dekorační srdce, svíčku ve skle, šumivou a pěnivou bombu do vany, originální hrnek a tekuté mýdlo.

Dárkový box nejlepší maminka – gel, šampon, šumivá koule a mýdlo

Logo Daruj Bednu
649,00 
Dárkový plechový box pro nejlepší maminku obsahuje kosmetiku s vůní růže, praktický box a dřevěné zapichovátko do květináče. Krásný dárek mamince k narozeninám, svátku nebo Vánocům.

Dárkový koš – levandulové lázně

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Dárková ošatka naplněná kosmetikou Bohemia Gifts s vůní levandule.

Dárkový koš – Andělská křídla

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Máte někoho, kdo je pro vás něco jako anděl? Řekněte mu to naším originálním dárkovým košem a dotyčný hned bude vědět, co pro vás znamená. Samotnou bednu pak můžete použít třeba na kosmetiku v koupelně.

Kosmetická sada pro maminku – Kniha o mamince

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Dárkové balení kosmetiky pro maminku v provedení pohádka o mamince. Kosmetický dárkový balíček obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml pro maminku. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst krátkou pohádku o mamince.

Kosmetická sada pro maminku gel 100 ml, šampon 100 ml a mýdlo 100 g

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkový kosmetický balíček pro maminku. Kosmetická sada mamince obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a ručně vyráběné mýdlo. Balíček je krásný dárek pro maminku k narozeninám, svátku nebo k vánocům.

Ručně vyráběné mýdlo 30 g – milované mamince

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Jemné toaletní mýdlo s glycerinem, bylinnými extrakty a vůní růže pro milovanou maminku. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla.

Mléčná čokoláda pro maminku 100 g – krycí jméno

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda pro maminku 100 g - Možná mě znáte pod krycím jménem Máma. Obsah kakaové sušiny nejméně 30%.

Kulaté žvýkačky v plastové dóze, 100 g – Mojí mamince

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Kulaté žvýkažky v praktické plastové dóze, která zůstane po spotřebování k dalšímu užití. Váha 100 g

Vonné Potpourri ve skle – Děkuji

169,00 
Potpourri z vonných sušených květů a listů představuje snadný způsob, jak provonět váš domov.

Aromadifuzér 100 ml – NEJLEPŠÍ MAMINCE

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Aroma difuzér s vonnými tyčinkami provoní váš interiér, ratanové tyčinky fungují jako knot, který nasává vůni a uvolňuje ji do prostoru z designového skleněného flakonu s dřevěným víčkem.

Aromadifuzér 100 ml – DĚKUJI

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Aroma difuzér s vonnými tyčinkami provoní váš interiér, ratanové tyčinky fungují jako knot, který nasává vůni a uvolňuje ji do prostoru z designového skleněného flakonu s dřevěným víčkem.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – milované mamince

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s malinami - milované mamince. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro maminku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

Keramický hrnek a horká čokoláda – Moje maminka je krásná

Logo Bohemia Gifts
209,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g pro maminku k přípravě oblíbeného teplého nápoje. Ideální dárek pro maminku k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro maminku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete mamince splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro maminku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

Směs dárkových bonbónů ve sklenici 155 g – mojí mamince

Logo Bohemia Gifts
129,00 
Retro bonbony pro maminku v designové sklenici s uchem a kovovým víkem. Milý sladký dárek mamince k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Den matek

Den matek je den, při kterém vzdáváme poctu všem matkám, maminkám a veškerým formám mateřství.

Slaví se v různé dny na mnoha místech po celém světě, vychází z různých tradic, ale v Česku se slaví (podle amerického vzoru) druhou květnovou neděli. V tento den dávají děti svým matkám květiny a jiné dárky. Nevíte jaký dárek pro maminku ke dni matek? Oceníte tip na dárek pro maminku?

V našem obchodě můžete vybírat hodnotnější dárky jako je např. dřevěná dárková bedna pro maminku nebo voňavé dárky, jako je kosmetický balíček mamince, sladký dárek pro maminku určitě potěší a čokoláda "maminky jsou andělé" obzvlášť, nebo mamku uděláte radost praktickým dárkem což může být originální keramický hrnek nebo plecháček.