Bohemia Gifts » Textil s potiskem » Dětské body s potiskem

Dětské body s potiskem

Zobrazuji všech 25 výsledků

Dětské body s vlastním potiskem

399,00 
Vlastní návrh
Originální dětské body s vlastním potiskem vyrobené ze 100% bavlny a potištěné digitální inkoustovou technologií. Skvělý dárek pro miminko k narozeninám či Vánocům nebo pro rodiče při narození miminka.

Dětské body s potiskem – Ahoj, jsem tu nová

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Ahoj, jsem tu nová. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Ahoj, jsem tu novej

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Ahoj, jsem tu novej. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Fakt už mne nemůžete vrátit zpátky

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Fakt už mne nemůžete vrátit zpátky. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Já jsem ten důvod našeho zpoždění

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Já jsem ten důvod našeho zpoždění. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Jsem plešatý, nezaměstnaný …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Jsem plešatý, nezaměstnaný a bydlím u rodičů. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Loading … Plínka se načítá

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Loading... Plínka se načítá. Prosím, počkejte ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Malá koketa

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Malá koketa. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Malý Casanova

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Malý Casanova. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Maminka si myslí, že tady tomu velí …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Maminka si myslí, že tady tomu velí ... Tak určitě! Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Manager volného času

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Manager volného času. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Miluji mléko

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Miluji mléko. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Moje maminka nepotřebuje tvoje rady

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Moje maminka nepotřebuje tvoje rady. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Naše štěstí …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Naše štěstí ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Nový člen kmene – Šakal

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Nový člen kmene - Šakal. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Piju dokud nepadnu …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Piju dokud nepadnu ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Piju pouze mléko z lokálních prověřených zdrojů

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Piju pouze mléko z lokálních prověřených zdrojů. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Poslední čísté body

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Poslední čísté body. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – sova

349,00 
Originální dětské body s potiskem - sova. Bavlněné dětské bodýčko s krásným obrázkem je skvělý dárek při narození miminka, který potěší každou maminku. Praktický dárek pro novorozence.

Dětské body s potiskem – srnec s ptáčkem

349,00 
Originální dětské body s potiskem - srnec. Bavlněné dětské bodýčko s krásným obrázkem je skvělý dárek při narození miminka, který potěší každou maminku. Praktický dárek pro novorozence.

Dětské body s potiskem – liška

349,00 
Originální dětské body s potiskem - liška. Bavlněné dětské bodýčko s krásným obrázkem je skvělý dárek při narození miminka, který potěší každou maminku. Praktický dárek pro novorozence.

Dětské body s potiskem – Tak jsem tady

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Tak jsem tady. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Teď jsem tady 1 já, sorry jako …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Teď jsem tady 1 já, sorry jako ... Bavlněné dětské bodyčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Vyrobeno s láskou

349,00 
Originální dětské body s potiskem - Vyrobeno s láskou. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s potiskem – Životní dobrodružství …

349,00 
Originální dětské body s potiskem - A tak nám začíná to životní dobrodružství. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

Dětské body s originálním potiskem

Dětské body s potiskem je krásným dárkem k narození miminka. Hledáte originální dárek pro maminku nebo tatínka, kterým se narodilo miminko? Darujte dětské bodýčko s obrázkem a textem. Získáte tak skvělý dárek pro novorozence.

Kojenecká body s vtipným textem a obrázkem jsou velmi oblíbené dárky pro čerstvě narozená miminka, resp. pro jejich rodiče, protože (jak potvrdí každá maminka) oblečení není nikdy dost a velmi rychle může dojít k jeho “ušpinění”.

Máte vlastní nápad, který chcete natisknout na bílé body? Obrázek nebo vlastní text? Není nic jednoduššího než vybrat dětské bodýčko s vlastním potiskem a v product designer vytvořit grafiku podle vlastních představ.

Bodýčko pro miminko s potiskem

Pro nejmenší jsme připravili sadu originálních dětských oblečků s potiskem! Tyto úžasné dětské body jsou ideální volbou pro malé holčičky a kluky. Naše dětské body s potiskem jsou vyrobeny z kvalitního a měkkého materiálu, který je příjemný na dotek a zaručuje pohodlné nošení po celý den.

Navíc jsou potištěny originálními a vtipnými motivy, které rozzáří oči nejenom vašim dětem, ale i okolí. Naše široká nabídka designů vám umožní najít ten pravý motiv pro vašeho malého nebo malou. Buďte originální a vyberte krásný dárek pro miminko z našich dětských bodů s potiskem. Udělejte radost sobě i svému dítěti!

Pokud hledáte dárek pro novorozence, pak dětské bodýčko je ten pravý krásný i praktický dáreček pro miminko.