Bohemia Gifts » Tekuté dárky

Dárkový alkohol

Široký výběr lahodných nápojů, které jsou ideální tekuté dárky pro všechny příležitosti a milovníky dobrého pití. Dárkový alkohol představuje skvělý dárek pro muže i ženu, kteří jsou již plnoletí a s pitím to nepřehánějí.

Nabízíme vám exkluzivní výběr kvalitního alkoholu, který zahrnuje dárkové víno, medovinu nebo šumivé sekty a prosecco. Každý z našich produktů je pečlivě vybrán a zaručuje vám vynikající chuťový zážitek.

Naše dárková vína pocházejí z renomovaných španělských vinic z oblasti Kastilie. Najdete u nás jak červené víno Merlot, tak osvěžující bílé Chardonnay v dárkovém balení. Ať už hledáte víno k romantické večeři, oslavě nebo jako dárek pro víno milovníka, u nás určitě najdete to pravé.

Pokud preferujete tradiční českou medovinu, nabízíme vám lahodnou křivoklátskou medovinu s osobitými etiketami na lahvi. Medovina je nejen lahodným nápojem, ale také skvělým dárkem, který ocení každý milovník historie a tradičních českých receptur.

Pro slavnostnější příležitosti nabízíme také šumivé sekty, které dodají vašemu oslavě šmrnc a radost. Naše dárkové prosecco je původem z Itálie a je navíc elegantní, osvěžující a skvělé na přípitek nebo oslavu významných okamžiků.

Nealkoholické tekuté dárky

Ne každý holduje alkoholu a proto vám přinášíme i nabídku nealkoholických tekutých dárků. Chcete-li darovat 100% přírodní dárek, pak jsou to jednoznačně bylinné čaje pro přípravu chutného a zdravého teplého nápoje.

Všem co chybí energie se jistě bude hodit energetický nápoj nebo-li energeťák, které máme s veselými a netradičními etiketami. Nový elán do práce i zábavy vám dodá horká čokoláda, tj. čokoláda pro přípravu lahodného čokoládového nápoje.

Dárkové červené víno s vlastní etiketou – Merlot 0,75 l

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Vlastní návrh
Dárkové červené víno s vlastní originální etiketou, Merlot,. Dárkové víno balené v dárkové krabičce s vaší fotografií nebo textem na etiketě. Vytvořte originální personifikovaný dárek pro vaše blízké a kamarády.

Dárkové bílé víno s vlastní etiketou – Chardonnay 0,75 l

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Vlastní návrh
Dárkové bílé víno s vlastní originální etiketou, Chardonnay. Realizujte svůj nápad a vytvořte bílé víno s vlastní fotografií či textem na etiketě.

Dárkové bílé víno 0,75 l k narozeninám Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno s etiketou k narozeninám 0,75 l Chardonnay - Krásné narozeniny. Baleno v dárkové krabičce. Originální dárek k narozeninám pro vaše blízké a přátele.

Dárkové červené víno 0,75 l k narozeninám – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno s etiketou k narozeninám 0,75 l - Krásné narozeniny. Baleno v dárkové krabičce. Originální dárek k narozeninám pro vaše blízké a přátele. Odrůdové víno původem ze Španělska.

Dárkové červené víno 0,75 l k svátku – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno v krabičce s etiketou k svátku 0,75 l. Originální dárek pro vaše blízké k jmeninám.

Dárkové bílé víno 0,75 l k svátku – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno s etiketou k svátku 0,75 l. Baleno v dárkové krabičce. Originální dárek pro vaše blízké k jmeninám. Suché odrůdové dárkové víno Chardonnay.

Keramický hrnek a horká čokoláda – Moje maminka je krásná

Logo Bohemia Gifts
209,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g pro maminku k přípravě oblíbeného teplého nápoje. Ideální dárek pro maminku k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Bylinný sypaný čaj 70 g – Krásné narozeniny

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Kvalitní bylinná směs s velkým podílem ovoce. Rohovník (svatojánský chléb) dodá našemu čaji lahodnou nasládlou chuť.

Dárkové červené víno 0,75 l pro babičku – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s etiketou pro babičku je balené v dárkové krabičce. Víno je originální dárek pro babičku k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Keramický hrnek a horká čokoláda – Babičky dělají život krásnější

Logo Bohemia Gifts
209,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g pro babičky k přípravě oblíbeného teplého nápoje. Ideální dárek pro babičku k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Keramický hrnek a horká čokoláda – Děkuji paní učitelko

Logo Bohemia Gifts
209,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g k pro oblíbenou paní učitelku k přípravě lahodného čokoládového nápoje. Ideální dárek pro učitele jako poděkování za jejich nedocenitelnou práci.

Dárkové prosecco 0,75 l pro babičku

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkové prosecco pro babičku. Extra suché šumivé víno původem z Itálie je skvělý dárek pro babičku k narozeninám, svátku nebo k Vánocům.

Zlatá medovina 100 ml – pro babičku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Zlatá medovina 18 % je lahodný nápoj zlatavé barvy a čisté medové chuti. Medovina je milý chutný dárek pro vaší babičku.

Dárkové bílé víno 0,75 l pro babičku – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s etiketou pro babičku je balené v dárkové krabičce. Krásný a chutný dárek pro babičku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

Dárkové červené víno 0,75 l pro dědečka – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s etiketou pro dědečka je balené v dárkové krabičce. Skvělý dárek pro dědečka k svátku, k narozeninám nebo pro radost.

Dárkové bílé víno 0,75 l pro dědečka – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s etiketou pro dědečka. Originální dárek pro dědu k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Dárkové červené víno 0,75 l mamince – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno 0,75 l - Merlot s etiketou pro maminku je balené v dárkové krabičce. Originální dárek mamince k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Dárkové bílé víno 0,75 l pro maminku – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s etiketou pro maminku je balené v dárkové krabičce. Skvělý chutný dárek pro maminku k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Dárkové červené víno 0,75 l pro tatínka – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s etiketou pro tatínka je balené v dárkové krabičce. Originální a chutný dárek pro tátu k narozeninám nebo k svátku.

Dárkové bílé víno 0,75 l pro tatínka – Chardonnay

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové bílé víno 0,75 l Chardonnay s etiketou pro tatínka je balené v dárkové krabičce. Krásný a chutný dárek pro tátu k narozeninám, k svátku nebo z lásky.