Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika šípky a růže

Kosmetika šípky a růže

Zobrazen 1. – 30. z 37 výsledků

Dárkové balení kosmetiky růže – mini

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Kosmetika s vůní růže je populární kategorie kosmetických výrobků, které se vyznačují charakteristickou květinovou a romantickou vůní růže. Věnujte tento malý dárek a věnujete krásné chvíle relaxace a pohody.

Domeček Láska – sprchový gel 3v1 500 ml s extrakty šípku a růže

Logo Bohemia Gifts
139,00 
Luxusní sprchový gel 3v1 v dárkové krabičce na tělo, vlasy i ruce s extrakty šípku a květů růže. Stylový obal ve tvaru domečku a nápisem LÁSKA. Skvělý dárek pro vaše blízké nebo přímo pro Vás, plný relaxace a kvalitní péče o vaší pokožku.

Dárkový plechový box pro ženu – růže

Logo Daruj Bednu
849,00 

Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s extrakty šípku a růže a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Látková ošatka se šumivou bombou a sadou mýdel – Růže

Logo Daruj Bednu
449,00 

Skvělý dárkový koš plný české kosmetiky. Praktická látková ošatka obsahuje pěnivou a šumivou bombou a sadou originálních mýdel potěší každou ženu.

Plechový dárkový koš – s extrakty z šípků a květů růže

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový plechový box s kosmetikou s extrakty z šípků a květů růže olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Boho Style kosmetická sada pro ženu – gel 250 ml, mýdlo 145 g a šampon 250 ml – růže

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Boho Style kosmetické dárkové balení - sprchový gel 250ml, toaletní mýdlo 145 g a vlasový šampon 250 ml s extrakty šípku a růže. Jemná kosmetika, která vytvoří bohatou pěnu, je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Botanica kosmetická sada gel 200ml, šampon 200ml a mýdlo 100g – růže

Logo Bohemia Botanica
449,00 
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové kosmetiky Botanica Bohemia - šípky a růže. Originální dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml. vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g s extrakty z šípků a květů růže.

Dárková sada kosmetiky pro ženy s extrakty z šípků

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Dárková sada kosmetiky pro ženy s extrakty z šípků a růže obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml. Kosmetika je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže.

Kosmetická sada růže – gel 100ml, mýdlo 100g a šampon 100ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárkové balení růžové kosmetiky s extrakty z šípků a květů růže. Originální dárková sada kosmetiky složená ze sprchového gelu 100 ml, toaletního mýdla 100 g a vlasového šamponu 100 ml. Skvělý dárek pro ženy.

Sada kosmetiky růže premium – gel 200ml, šampon 200ml, mýdlo 30g a sůl 150g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Dárkové balení kosmetiky s extrakty z šípků a květů růže, sprchový gel, šampon, mýdlo a koupelová sůl. Růžová kosmetika obohacená o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže.

Toaletní mýdlo 80 g – růže

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže v plechové krabičce. Tuhé mýdlo šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Botanica Bohemia sprchový gel 200 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběný krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Sprchový gel je opatřený atraktivní textilní etiketou a šetrně myje vaši pokožku.

Botanica vlasový šampon 200 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběný prémiový vlasový šampon s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Vlasový šampon je opatřený atraktivní textilní etiketou a je vhodný pro všechny druhy vlasů.

Tuhý šampon v plechovém obalu 80 g – růže

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Tuhý šampon na všechny druhy vlasů v krásné plechové krabičce.

Botanica Bohemia koupelová sůl 320 g – šípek a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné koupelová sůl obsahuje extrakty z plodů šípku a květů růže. Koupelová sůl je opatřena atraktivní textilní etiketou a spolu s teplou vodou vytváří unikátní relaxační lázeň u vás doma.

Botanica Bohemia krémová koupelová pěna 250 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběná krémová koupelová pěna s extrakty z šípků a květů růže 250 ml. Koupelová pěna je opatřený atraktivní textilní etiketou a vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Botanica ručně vyráběné tuhé mýdlo 100 g – růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné tuhé mýdlo obsahuje extrakt z bylin a s vůní růže. Toaletní mýdlo je v atraktivním textilním obalu a šetrně myje pokožku celého těla.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g – růže

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 100 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže v papírové krabičce. Tuhé mýdlo šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Šumivá pěnivá bomba do vany srdce 90g

Logo Jedem Bomby
129,00 
Originální koupel plná romantiky. Šumivá bomba do koupele ve tvaru srdce vytvoří bohatou pěnu a voňavá horká lázeň pro vás bude krásný romantický zážitek ve dvou. Skvělý dárek pro zamilované z lásky nebo k Valentýnu.

Toaletní mýdlo 80 g – růže – Miluji Tě

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže v plechové krabičce. Tuhé mýdlo šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Toaletní mýdlo 80 g – růže – Mám Tě rád

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže v plechové krabičce. Tuhé mýdlo šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Botanica Bohemia tělové mléko 200 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné prémiové tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Tělové mléko je opatřeno atraktivní textilní etiketou, vaši pokožku hydratuje a zanechává ji jemnou a vláčnou.

Botanica Bohemia tekuté mýdlo 250 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné krémové tekuté mýdlo s pumpičkou s extrakty z šípků a květů růže 250 ml. Tekuté mýdlo je opatřeno atraktivní textilní etiketou a šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Koupelová pěna s extrakty z plodů šípku a květů růže 500 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže. Pěna do koupele vytváří bohatou pěnu, která šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Krémové tekuté mýdlo s extrakty z šípků a květů růže 300 ml

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové tekuté mýdlo s extrakty z šípků a květů růže. Jemné tekuté mýdlo je obohaceno o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku a květů růže. Mýdlo šetrně myje a zanechává pokožku krásně provoněnou.

Vlasový šampon s extrakty z šípků a květů růže 250 ml

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon s extrakty z šípků a květů růže pro všechny druhy vlasů. Obsahuje extrakty z plodů šípku a květů růže, které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky, přispívající k šetrnému mytí vlasů a napomáhají je udržovat přirozeně hebké a jemné.

Krémové toaletní mýdlo s glycerinem a vůní růže 100 g

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové toaletní mýdlo s glycerinem, extraktem z bylin a vůní růže. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 250 ml

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže je vhodný k mytí celého těla, obsahuje přírodní extrakty a podmanivou vůni růže.

Tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže 250 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže vhodné pro každý typ pleti. Tělové mléko napomáhá udržovat pokožku přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou.

Koupelová sůl s extrakty z plodů šípku a květů růže 900 g

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Koupelová sůl s extrakty z plodů šípku a květů růže je vhodná pro přípravu blahodárná lázeň, která stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí. Sůl do koupele podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku a zalije vaši koupelnu krásnou květinovou vůní.

Kosmetika růže

Růžová kosmetika představuje jemné přípravky osobní hygieny vhodné k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Ať již jde o toaletní mýdlo nebo kosmetický dárkový balíček, kosmetika s vůní růže potěší každou ženu. Naše kosmetická řada nabízí širokou škálu produktů s neodolatelnou vůní, které vám dodají pocit luxusu a elegance a přináší to nejlepší pro péči o tělo a vlasy.

Kosmetika růže je je obohacena o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptur vznikly přípravky s jemným působením na pokožku.

Výrobky s vůní růže vás přenese do romantického a uklidňujícího světa. Vyberte si produkt, který vám nejvíce vyhovuje a nechte se unést podmanivou vůní růže. Pro ty, kteří hledají dokonalý dárek pro své blízké ženy, máme také řadu dárkových balíčků.