Nejprodávanější
1.

Tričko pro rybáře - ryby volají

Bavlněné tričko s potiskem pro rybáře a milovníky rybaření s rybářským obrázkem - ryby volají a já musím jít. Triko je milý dárek pro rybáře k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům.

399 Kč
2.

Bavlněné tričko pro myslivce - Les volá

Bavlněné tričko s potiskem pro myslivce, milovníky myslivosti a ochránce přírody s loveckým obrázkem - Les volá a já musím jít. Dárek pro myslivce k narozeninám, k svátku nebok Vánocům.

399 Kč
3.

Dámské tričko s potiskem - Hory volají

Cestuje ráda do hor a do přírody? Tričko "hory volají" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

399 Kč
4.

Pánské černé tričko s potiskem - Hory volají

Milujete výlety do hor? Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem "hory volají" v klasickém střihu ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

399 Kč
5.

Pánské tričko s potiskem - Hory volají

Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatele, turisty a milovníky hor. Tričko "hory volají" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

399 Kč
6.

Dámské triko - Srdcem horalka

Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatelky a milovnice přírody. Tričko "srdcem horalka" ocení všechny ženy a dívky, které mají rády kouzlo hor v zimě i v létě, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

399 Kč
7.

Pánské tričko - Jsem z toho jelen

Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny milovníky přírody. Tričko "Jsem z toho jelen" ocení všichni kdo mají rádi vtipná a nápaditá trička a také ti kdo zbožňují procházky voňavou přírodou.

399 Kč
8.

Pánské tričko s potiskem - Samotář

Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatele, turisty a milovníky hor. Tričko "Samotář" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

399 Kč
9.

Dámské triko - Surf Girl

Originální tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem pro všechny cestovatelky a milovnice pláží. Tričko "surf girl" ocení všechny ženy a dívky, které mají rády vůni oceánu, sůl ve vlasech a písek mezi prsty.

399 Kč
10.

Dámské černé tričko s potiskem - Hory volají

Milujete výlety do hor? Originální dámské tričko ze 100 % BIO bavlny s potiskem "hory volají" ocení všichni kdo mají rádi kouzlo zasněžených hor, všichni kdo zbožňují procházky voňavou přírodou a klid při rozhledu do širé krajiny.

399 Kč
Bohemia Gifts » Fashion » Hobby Trička

Zobrazen 1. – 20. z 23 výsledků

Kategorie & filtry