Chcete si připít s přáteli na zdraví a potřebujete držák na skleničky, na kterém odnesete panáky svým kamarádům k přípitku? Skvěle poslouží dřevěný stojan na panáky s originálním potiskem nebo dřevěná lavička s originálním nápisem, která rovněž slouží jako stojánek pro dvě skleničky (panáky). Krásný dárek pro kamarády a přátele a společné chvíle s nimi.

Dřevěný stojan na kuchařku nebo tablet je praktickým pomocníkem každé kuchařky nebo kuchaře, který jistě ocení.

Nejprodávanější
1.

Dřevěný stojánek se skleničkami - život je krásnej

Dřevěná lavička s nápisem "Život je krásnej ... Ale musíš být pořád trochu nalitej" je krásný dárek k narozeninám, životnímu výročí nebo pro radost. Lavička slouží jako stojánek pro dvě skleničky na alkohol, které jsou součástí balení. Dejte si panáčka s přáteli!

179 Kč
2.

Dřevěný stojánek se skleničkami - co si nepamatuji ...

Dřevěná lavička s nápisem "Co si nepamatuji, to se nestalo." je krásný dárek k narozeninám, životnímu výročí nebo pro radost. Lavička slouží jako stojánek pro dvě skleničky na alkohol, které jsou součástí balení. Dejte si panáčka s přáteli!

179 Kč
3.

Dřevěná lavička s pohárky pro rybáře - Petrův zdar

Dřevěná lavička s nápisem Petrův zdar je krásný dárek pro všechny rybáře a milovníky rybaření. Lavička slouží jako stojánek pro dvě skleničky na alkohol, které jsou součástí balení.

179 Kč
4.

Dřevěná lavička s pohárky pro myslivce - Lovu zdar

Dřevěná lavička s nápisem Lovu zdar je krásný dárek pro všechny myslivce a milovníky přírody. Lavička slouží jako stojánek pro dvě skleničky na alkohol, které jsou součástí balení.

179 Kč
5.

Dřevěný stojánek se skleničkami - do jedné i do druhé nohy

Dřevěná lavička s nápisem "Do jedné i do druhé nohy." je krásný dárek k narozeninám, životnímu výročí nebo pro radost. Lavička slouží jako stojánek pro dvě skleničky na alkohol, které jsou součástí balení. Dejte si panáčka s přáteli!

179 Kč
6.

Dřevěný stojánek se skleničkami - staří přátelé

Dřevěná lavička s nápisem "Nejlepší starožitností jsou staří přátelé" je krásný dárek k narozeninám, životnímu výročí nebo pro radost. Lavička slouží jako stojánek pro dvě skleničky na alkohol, které jsou součástí balení. Dejte si panáčka s přáteli!

179 Kč
7.

Dřevěný stojan a 6 skleniček - letadlo

Dřevěný stojan na skleničky na alkohol s potiskem nejen pro muže - Právě přistálo 6 panáků. Praktický držák na servírování panáků při společných oslavách a přípitcích.

399 Kč
8.

Dřevěný stojan a 6 skleniček - pro myslivce

Dřevěný stojan na skleničky na alkohol s potiskem pro hokejisty - Dáme lajnu na vítětství. Praktický držák na servírování panáků při společných oslavách a oslavě hokejových úspěchů.

399 Kč
9.

Dřevěný stojan a 6 skleniček - pro muže Gentlemany

Dřevěný stojan na skleničky na alkohol s potiskem pro muže - Na zdraví, Gentlemani. Praktický držák na servírování panáků při společných oslavách a přípitcích.

399 Kč
10.

Dřevěný stojan a 6 skleniček - pro rybáře

Dřevěný stojan na skleničky na alkohol s potiskem pro hokejisty - Dáme lajnu na vítětství. Praktický držák na servírování panáků při společných oslavách a oslavě hokejových úspěchů.

399 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Dekorační stojany

Zobrazuji všech 20 výsledků

Kategorie & filtry