Originální vánoční dekorace nejen z naší dílny, ale i z celého světa .

Najdete zde vánoční dřevěné ozdoby, které pro vás vytváří naši grafici a tiskneme je pro vás v našem závodě ve Stráži pod Ralskem.

Nejprodávanější
1.

Dřevěná vánoční ozdoba - ptáček

Ručně vyráběná dřevěná vánoční ozdoba s obrázkem - Veselé Vánoce - ptáček. Průměr do 6 cm. Vyrobeno z českého dřeva. Krásná vánoční dekorace.

39.00 Kč
2.

Dekorační dřevěné srdce 13 cm – Vánoce kostel

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení - Šťastné a veselé - kostel. Šířka 130 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná vánoční dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy.

69.00 Kč
3.

Dřevěná vánoční ozdoba - Veselé Vánoce

Ručně vyráběná dřevěná vánoční ozdoba s obrázkem - Veselé Vánoce. Průměr do 6 cm. Vyrobeno z českého dřeva. Krásná vánoční dekorace.

39.00 Kč
4.

Aromatická karta malá 11 x 6,3 cm - Veselé Vánoce

Ručně parfémovaná aromatická karta s motivem Vánoc. Jemná a čistá vůně, která probouzí emoce a vzpomínky. Vánoční voňavá dekorace do vašeho interiéru.

45.00 Kč
5.

Dřevěná vánoční ozdoba - Veselé Vánoce - věnec

Ručně vyráběná dřevěná vánoční ozdoba s obrázkem - Veselé vánoce - věnec. Průměr do 6 cm. Vyrobeno z českého dřeva. Krásná vánoční dekorace.

39 Kč
6.

Aromatická vonná karta 10,5 x 16 cm - Vánoce

Aromatická vonná karta ručně parfémovaná s obrázkem Vánoc. Arktická svěží vůně. Voňavá vánoční dekorace do vašeho interiéru s vánočním motivem.

59 Kč
7.

Toaletní mýdlo 80 g v plechové krabičce – kouzelné Vánoce (myšky)

Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem, extraktem z bylin a vůní jablka a skořice v plechové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku. Krásný voňavý vánoční dárek.

119.00 Kč
8.

Dřevěná vánoční ozdoba - Šťastné a veselé a krásný nový rok

Ručně vyráběná dřevěná vánoční ozdoba s obrázkem - Šťastné a veselé a krásný nový rok. Průměr do 6 cm. Vyrobeno z českého dřeva. Krásná vánoční dekorace.

39 Kč
9.

Aromatická karta malá 11 x 6,3 cm - Veselé Vánoce hnědá

Ručně parfémovaná aromatická karta s motivem Vánoc. Jemná a čistá vůně, která probouzí emoce a vzpomínky. Vánoční voňavá dekorace do vašeho interiéru.

45.00 Kč
10.

Dřevěná vánoční ozdoba - Jorkšírský Teriér

Ručně vyráběná dřevěná vánoční ozdoba s obrázkem s motivy psích plemen. Průměr do 6 cm. Vyrobeno z českého dřeva. Krásná vánoční dekorace.

39.00 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Vánoční Dekorace

Zobrazen 1. – 20. z 56 výsledků

Kategorie & filtry