Originální dřevěná zapichovátka k bylinkám a květinám. Oživte svou bylinkovou zahrádku dřevěnými zápichy s názvy vašich oblíbených bylinek.

Hledáte milou dekoraci do řezané květiny? Dřevěný zápich je skvělým řešením jak oživit květinu.

Nejprodávanější
1.

Dřevěný zápich a dekorace 30 cm - krásné Vánoce

Dřevěná dekorace do kytice s potiskem - Krásné Vánoce. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny nebo květináče pro přítelkyni, manželku nebo kamarádku.

49.00 Kč
2.

Dřevěná dekorace do květiny 30 cm - pro paní učitelku

Dřevěná dekorace do kytice s potiskem pro paní učitelku. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny pro paní učitelku.

49.00 Kč
3.

Zapichovátko do květináče 30 cm - nejlepší babičce

Dřevěný zápich do květináče, k bylinkám nebo do řezané květiny s potiskem pro babičku - nejlepší babičce. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro babičku.

49.00 Kč
4.

Zapichovátko do květináče 30 cm pro babičku

Dřevěný zápich do květináče, k bylinkám nebo do řezané květiny s potiskem pro babičku - Milovaná babička. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro babičku.

49.00 Kč
5.

Dřevěné zapichovátko ke květině 30 cm - paní učitelce

Dřevěný zápich do květináče nebo do květiny s potiskem pro paní učitelku. Krásná dekorace do květiny pro paní učitelku.

49.00 Kč
6.

Zapichovátko do květináče 30 cm - pro štěstí

Dřevěný zápich do květináče nebo k bylinkám s potiskem - Pro štěstí. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace do bytu či domu.

49.00 Kč
7.

Zapichovátko do květináče 30 cm - milované mamince

Dřevěný zápich do květináče nebo k bylinkám s potiskem pro maminku - milované mamince. Krásná dekorace do květiny pro maminku.

49.00 Kč
8.

Zapichovátko do květináče 30 cm pro maminku

Dřevěný zápich do květináče nebo k bylinkám s potiskem pro maminku - Nejlepší mamka na světě. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro bylinkovou zahrádku.

49.00 Kč
9.

Dřevěná dekorace do květiny 30 cm - učitelé mění svět

Dřevěná dekorace do kytice s potiskem - Učitelé mění svět. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny pro paní učitelku.

49.00 Kč
10.

Zapichovátko do květináče 30 cm Šťastné a veselé

Dřevěný zápich do květináče nebo k bylinkám s vánočním potiskem Štastné a veselé. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná vánoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

45 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Dřevěná zapichovátka

Zobrazen 1. – 20. z 28 výsledků

Kategorie & filtry