Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Dřevěná zapichovátka

Originální dřevěná zapichovátka k bylinkám a květinám. Oživte svou bylinkovou zahrádku dřevěnými zápichy s názvy vašich oblíbených bylinek.

Hledáte milou dekoraci do řezané květiny? Dřevěný zápich je skvělým řešením jak oživit květinu.

Dřevěná dekorace do květiny 30 cm – pro pana učitele

59,00 
Dřevěná dekorace do kytice s potiskem pro pana učitele. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny pro pana učitele.

Dřevěná dekorace do květiny 30 cm – pro paní učitelku

59,00 
Dřevěná dekorace do kytice s potiskem pro paní učitelku. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny pro paní učitelku.

Dřevěná dekorace do květiny 30 cm – učitelé mění svět

59,00 
Dřevěná dekorace do kytice s potiskem - Učitelé mění svět. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek a dekorace k ozdobení květiny pro paní učitelku.

Dřevěné zapichovátko ke květině 30 cm – paní učitelce

59,00 
Dřevěný zápich do květináče nebo do květiny s potiskem pro paní učitelku. Krásná dekorace do květiny pro paní učitelku.

Zapichovátko do květináče 30 cm – nejlepší babičce

59,00 
Dřevěný zápich do květináče, k bylinkám nebo do řezané květiny s potiskem pro babičku - nejlepší babičce. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro babičku.

Zapichovátko do květináče 30 cm pro babičku

59,00 
Dřevěný zápich do květináče, k bylinkám nebo do řezané květiny s potiskem pro babičku - Milovaná babička. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro babičku.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Děkuji

59,00 
Dřevěný zápich do květináče, k bylinkám nebo do řezané květiny. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Happy Easter

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem Happy Easter. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Králičci

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem králíčků. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

Zapichovátko do květináče 30 cm – Králičí ouška

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Dřevěné zápichovátko do květináče nebo k bylinkám s velikonočním potiskem králičích oušek. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná velikonoční dekorace pro vašeho bytu či domu.

Zapichovátko do květináče 30 cm – narozeniny

59,00 
Dřevěný zápich do květináče nebo k bylinkám s potiskem - Krásné narozeniny. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Milý dárek k narozeninám a dekorace pro vašeho bytu či domu.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – bazalka

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - bazalka. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – koriandr

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - koriandr. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – majoránka

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - majoránka. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – máta

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - máta. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – oregano

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - oregano. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – pažitka

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - pažitka. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – petržel

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - petržel. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – rozmarýn

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - rozmarýn. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.

Dřevěné zapichovátko k bylinkám 30 cm – Bobkový list

59,00 
Dřevěný zápich k bylinkám s potiskem - tymián. Průměr kolečka je 5 - 8 cm, výška zapichovátka je přibližně 30 cm. Krásná dekorace pro vaši bylinkovou zahrádku.