Péče o pleť a regenerační masti

Tělová mléka, regenerační masti a masážní gely

Regenerační masti, tělová mléka a masážní gely jsou základními přípravky pro kvalitní péči o vaší pokožku.

Body milk s bylinnými extrakty, které obsahují speciální hydratační olejové složky ve směsi s vitamínem panthenolem, které poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou.

Regenerační mast s přírodními extrakty a oleji pomáhá ošetřovat suchou a popraskanou pokožku.

Masážní gel je nosičem aktivních látek, které při masáži aplikují na pokožku například při svalové únavě po sportovní zátěži. Nabízíme několik druhů, např. s konopným olejem nebo s koňským kaštanem. Koňské masti  mohou být ve formě chladivé, hřejivé nebo forte, což je extra hřejivá varianta.

Zobrazen 1. – 30. z 37 výsledků

Bylinná koupelová sůl na nohy 200 g

Logo Bohemia Gifts
59,00 
Koupelová sůl s deodoračním účinkem a antibakteriální přísadou pro unavené nohy. Sůl je vynikající pro pravidelné koupele nohou zejména v letním období, kdy trpí nadměrným pocením.

Bylinná mast na paty 100 ml – s oleji a glycerinem

Logo Bohemia Herbs
139,00 
Bylinná mast na paty a ztvrdlou pokožku - napomáhá k zjemnění velmi suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou i rukou. Kvalitní péče o nohy.

Pivrnec pivní tělové mléko 250 ml

Logo Pivrnec
69,00 
Pivní tělové mléko z řady Pivrnec obsahuje pivní extrakty a oleje, které chrání pokožku a napomáhají ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním, podporují její přirozenou obnovu. Body lotion je vhodný pro každý typ pleti.

Beer Spa tělové mléko s extrakty chmele 250 ml

Logo Beer Spa
69,00 
Pivní tělové mléko obsahuje ošetřující olejové komponenty v jemné emulzi, které jsou ještě doplněny o extrakty z pivních kvasnic, chmelu obecného a vitamín panthenol.

Botanica pivní tělové mléko 200 ml – chmel a obilí

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Pivní tělové mléko je vhodné pro každý typ pleti a obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmele a oleje, které chrání pokožku před vysoušením a napomáhají ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Mléko se dobře roztírá.

Botanica Bohemia konopné tělové mléko 200 ml – cannabis

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné konopné tělové mléko (body milk) obsahuje kvalitní olej ze semen konopí. Tělové mléko je opatřeno atraktivní textilní etiketou, vaši pokožku hydratuje a zanechává ji jemnou a vláčnou.

Alter – balzám na nohy 250ml

Logo alter heideschäfer
69,00 
Kvalitní balzám z řady Alter, který uleví vašim nohám.

Botanica Bohemia tělové mléko 200 ml – šípky a růže

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné prémiové tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Tělové mléko je opatřeno atraktivní textilní etiketou, vaši pokožku hydratuje a zanechává ji jemnou a vláčnou.

Tělové mléko 250 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Tělové mléko s extrakty z medu a kozího mléka. Body milk napomáhá udržovat pokožku přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

Tělové máslo 200 ml s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
199,00 

Tělové máslo s kokosovým olejem je promašťující tělové máslo pro jemnou péči o vysušenou a citlivou pokožku. Kokosový olej s vitamínem E, provitamínem A a lecitinem zvláčňuje a hydratuje pokožku.

Tělové mléko 250 ml s kokosovým olejem a panthenolem

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Tělové mléko s kokosovým olejem a panthenolem. Body milk obsahuje ošetřující olejové komponenty v jemné emulzi, které jsou ještě doplněny o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého, jako přírodní emollient a o vitamín panthenol.

Konopný masážní gel 125 ml s konopným olejem

Logo Bohemia Herbs
109,00 
Konopný masážní gel 125 ml s konopným olejem, mentholem a výtažky z kaštanu, kostivalu, kafru a eukalyptu pro masáž pokožky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET.

Bylinná konopná mast na paty 100 ml – s konopným olejem

Logo Bohemia Herbs
139,00 
Bylinná konopná mast na paty 100 ml s konopnými oleji napomáhá k zjemnění velmi suché, ztvrdlé a popraskané pokožky nohou.

Konopná regenerační mast 100 ml – s konopným olejem

Logo Bohemia Herbs
139,00 
Konopná regenerační mast 100 ml s konopným olejem pro péči o suchou a popraskanou pokožku. Napomáhá zjemnění pokožky a obnově její ochranné bariéry.

Konopné tělové mléko s konopným olejem 250 ml – cannabis

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Konopné tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí, který napomáhá pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou.

Tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže 250 ml

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Tělové mléko s extrakty z šípků a květů růže vhodné pro každý typ pleti. Tělové mléko napomáhá udržovat pokožku přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou.

Regenerační mast 100 ml s vůní levandule

Logo Bohemia Herbs
139,00 
Regenerační mast 100 ml s levandulovým olejem pro šetrnou péči o suchou a podrážděnou pokožku. Vhodné pro změkčení a zvláčnění pokožky rukou i nohou.

Tělové mléko 250 ml s vůní levandule

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Tělové mléko s extraktem z bylin a vůní levandule 250 ml. Kvalitní péče o pleť. Olejové komponenty v tělovém mléce, extrakty bylin a vitamín panthenol, napomáhají pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou.

Tělové máslo 200 ml s kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
199,00 

Tělové máslo s kozím mlékem v uzavíratelném kelímku. Zvláčňující tělové máslo na tělo i obličej s mléčnými proteiny. Má příznivé účinky na vysušenou pokožku, kterou zjemňuje, promašťuje a vrací jí jemnost a hebkost.

Masážní gel 600 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
199,00 
Masážní gel se syntetickým hadím jedem napomáhá uvolnění, regeneraci a relaxaci. Promasírování pokožky v oblasti svalů, kloubů a zad Hadím gelem dodává pocit svěžesti a napomáhá odstranit únavu.

Regenerační mast 125 ml s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
169,00 
Regenerační a relaxační mast se syntetickým hadím jedem SYN-AKE. Masáž pokožky hadí mastí uvolňuje svalovou tenzi a má silný relaxační a regenerační účinek a napomáhá vyhlazovat mimické vrásky pleti.

Masážní gel koňský kaštan 600 ml – chladivý

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Masážní gel koňský kaštan - chladivý balzám. Obsahuje kaštan koňský, kostival lékařský, arnika horská, jalovec obecný a další bylinné extrakty, které mají při vmasírování do pokožky blahodárné účinky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.

Masážní gel koňský kaštan 600 ml – extra silný forte

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Masážní gel koňský kaštan - forte extra silný. Obsahuje kaštan koňský, kostival lékařský, arnika horská, jalovec obecný a další bylinné extrakty, které mají při vmasírování do pokožky příznivé účinky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.