Kosmetika med a kozí mléko

Kozí kosmetika s extrakty medu a olivovým olejem

Kozí kosmetika představuje unikátní kombinaci jemných mycích látek. Významné jsou zejména blahodárné účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka. Ty, ještě v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami, napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Kosmetika s kozím mlékem představuje moderní přípravky osobní hygieny a kvalitní péči o o pokožku. Vzhledem k tomu, že kosmetika a její extrakt z kozího mléka obsahuje mnoho živin pro pokožku a vlasy a jejich zklidnění, může být pro mnoho lidí vhodnou volbou pro péči o krásu. Kosmetika s medem může být vhodná pro suchou a dehydratovanou pokožku. Zejména pak tělové mléko nebo tělové máslo.

Zobrazuji všech 11 výsledků

Tuhé mýdlo 100 g s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Toaletní mýdlo 100 g s extraktem z včelího medu a extraktem z kozího mléka. Tuhé mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Sprchový gel 250 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Krémový sprchový gel s extrakty z medu a kozího mléka. Sprchový gel obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Tělové mléko 250 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Tělové mléko s extrakty z medu a kozího mléka. Body milk napomáhá udržovat pokožku přirozeně hebkou a jemnou, chrání ji před vysycháním a činí ji krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

Sůl do koupele 900 g s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
79,00 

Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka. Sůl do koupele, v kombinaci s teplou vodou, vytvoří blahodárná lázeň, která stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Kosmetický balíček – sprchový gel 250 ml a šampon 250 ml – s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
179,00 

Kosmetická sada obsahuje krémový sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka. Kosmetika dále obsahuje kosmetický olej z oliv a další látky zabraňující nadměrnému vysušování pokožky.

Pěna do koupele 500 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
69,00 

Krémová koupelová pěna s extrakty z medu a kozího mléka. Pěna do koupele obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Tělové máslo 200 ml s kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
199,00 

Tělové máslo s kozím mlékem v uzavíratelném kelímku. Zvláčňující tělové máslo na tělo i obličej s mléčnými proteiny. Má příznivé účinky na vysušenou pokožku, kterou zjemňuje, promašťuje a vrací jí jemnost a hebkost.

Koupelová pěna 1000 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
79,00 

Krémová koupelová pěna s extrakty z medu a kozího mléka. Pěna do koupele obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Tekuté mýdlo 300 ml s pumpičkou s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Krémové tekuté mýdlo s extrakty z medu a kozího mléka s pumpičkou. Tekuté mýdlo obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Krémové tekuté mýdlo 1000 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
79,00 

Krémové tekuté mýdlo s extrakty z medu a kozího mléka. Tekuté mýdlo obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Vlasový šampon 250 ml s etraktem medu a kozího mléka

Logo Bohemia Herbs
59,00 

Vlasový šampon s extrakty z medu a kozího mléka. Vlasový šampon obsahuje unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné a extraktu z kozího mléka.

Med a kozí mléko

O léčivých účincích včelího medu věděli již staří Arabové, Egypťané a Řekové. Jeho příznivého vlivu na pokožku celého těla využíváme dodnes. Med je jednou z nejsilnějších přírodních hydratačních látek. Obsahuje inhibiny, které působí proti růstu bakterií a činí z medu významné antiseptikum. V medu dále nalezneme minerály, vitamíny skupiny B,C,D,E a flavonoidy, které pomáhají chránit pleť před účinkem škodlivých volných radikálů.

Účinky kozího mléka na zdraví jsou dokázány nejenom staletími užívání. Kozí mléko obsahuje velké množství minerálních látek, stopových prvků, vitamínů a kyselinu listovou. Právě díky antioxidantům chrání dokonale pokožku před působením volných radikálů, předčasným stárnutím a vnějšími vlivy. Soubor složek z kozího mléka vyživuje a regeneruje vysušenou a unavenou pokožku a vrací ji hebkost a jemnost.