Kameninové podtácky pod skleničky, hrnky a hrníčky. Břidlicové podložky ochrání váš stůl před poškrábáním a zašpiněním.

Nejprodávanější
1.

Kameninový podtácek 10x10cm – Nejlepší babička

Kameninový podtácek pod skleničku nebo hrníček pro babičku s nápisem Nejlepší babička. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání stůl před zašpiněním a poškrábáním. Drobný dárek pro babičku.

49.00 Kč
2.

Kameninový podtácek 10x10cm - pro myslivce

Kameninový podtácek pod skleničku nebo hrníček pro myslivce s nápisem Lovu zdar. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání stůl před zašpiněním a poškrábáním. Drobný dárek pro myslivce.

49.00 Kč
3.

Kameninový podtácek 10x10cm - pro rybáře

Kameninový podtácek pod skleničku nebo hrníček pro rybáře s nápisem Petrův zdar. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání stůl před zašpiněním a poškrábáním. Drobný dárek prorybáře.

49.00 Kč
4.

Kameninový podtácek - Nejlepší maminka

Kameninový podtácek pod skleničku nebo hrníček pro maminku s nápisem Nejlepší maminka. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání stůl před zašpiněním a poškrábáním. Drobný dárek pro maminku.

49.00 Kč
5.

Kameninový podtácek 10cm - víno

Kulatý kameninový podtácek pod skleničku s vínem o průměru 10 cm s nápisem Život je příliš krátký na pití špatného vína. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání váš stůl před zašpiněním a poškrábáním.

49.00 Kč
6.

Kameninový podtácek 10x10cm - pro pivaře

Kameninový podtácek pod skleničku nebo půllitr s pivem s nápisem Dobří lidé pijí dobré pivo. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání stůl před zašpiněním a poškrábáním. Drobný dárek pro pivaře.

49.00 Kč
7.

Kameninový podtácek 10cm - pivní mok

Kulatý kameninový podtácek pod sklenici či půllitr s pivem o průměru 10 cm s nápisem Dobrý mok. Život přidá mnohý rok. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání váš stůl před zašpiněním a poškrábáním.

49.00 Kč
8.

Kameninový podtácek 10cm - čaj prosím

Kulatý kameninový podtácek pod hrníček o průměru 10 cm s nápisem Čaj prosím. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání váš stůl před zašpiněním a poškrábáním.

49.00 Kč
9.

Kameninový podtácek 10cm - láska a vášeň

Kulatý kameninový podtácek pod váš hrníček o průměru 10 cm s nápisem Láska - vášeň. Břidlicová podložka pod hrnek, která ochrání váš stůl před zašpiněním a poškrábáním.

49.00 Kč
10.

Vánoční kulaté prostírání - 3druhy

Sada dvou vánočních prostírání ochrání váš stůl před kolečky od sklenic, skvrnami od jídla či poškrábáním. Zároveň vám ale také pomůže vtisknout vašemu stolu styl a útulnost vaší domácnosti.

219 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Podložky a podtácky

Zobrazuji všech 12 výsledků

Kategorie