Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika koňský kaštan

Kosmetika koňský kaštan

Zobrazuji všech 11 výsledků

Toaletní mýdlo 100 g – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Castanum koňský kaštan. Jemné toaletní mýdlo s extraktem z kaštanu koňského a glycerinem. Mýdlo myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Krémový sprchový gel 250 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského. Jemný sprchový gel 250 ml je vhodný pro mytí celého těla bez nadměrného vysušování.

Bylinná koupelová sůl 900 g – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Bylinná koupelová sůl extraktem z kaštanu koňského. Blahodárná lázeň soli do koupele spolu a teplé vody stimuluje organismus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Kosmetická sada – gel 250ml a šampon 250ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Dárkové balení kosmetiky s extraktem z kaštanu koňského je složené ze sprchového gelu 250 ml a vlasového šamponu 250 ml. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt ze semen koňského kaštanu, které napomáhají k ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky.

Pěna do koupele 500 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
69,00 
Koupelová pěna 500 ml s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského je vhodná ke koupeli celého těla včetně vlasů. Pěna šetrně myje bez nadměrného vysušování.

Krémové tekuté mýdlo 300 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem a extraktem z kaštanu koňského. Tekuté mýdlo - koňský kašta - je vhodné pro mytí celého těla bez nadměrného vysušování pokožky.

Masážní gel koňský kaštan 600 ml – chladivý

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Masážní gel koňský kaštan - chladivý balzám. Obsahuje kaštan koňský, kostival lékařský, arnika horská, jalovec obecný a další bylinné extrakty, které mají při vmasírování do pokožky blahodárné účinky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.

Masážní gel koňský kaštan 600 ml – extra silný forte

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Masážní gel koňský kaštan - forte extra silný. Obsahuje kaštan koňský, kostival lékařský, arnika horská, jalovec obecný a další bylinné extrakty, které mají při vmasírování do pokožky příznivé účinky v oblasti unavených svalů, kloubů a šlach.

Masážní gel koňský kaštan 600 ml – hřejivý

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Masážní gel koňský kaštan – hřejivý. Obsahuje kaštan koňský, kostival lékařský, arnika horská, jalovec obecný a další bylinné extrakty. Hřejivý balzám má prohřívací účinky, čímž napomáhá uvolnit svalové napětí.

Vlasový šampon 250 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
59,00 
Vlasový šampon s extraktem z kaštanu koňského 250 ml. Jemný vlasový šampon vhodný pro všechny druhy vlasů, přispívá k vysoce kvalitní péči o vlasy, hygieně pokožky a její vitalitě.

Vlasový balzám 250 ml – koňský kaštan

Logo Bohemia Herbs
49,00 
Vlasový balzám s extraktem z kaštanu koňského pro ošetření vlasů po umytí. Kondicionér je výborný pro snadné rozčesání a vyšší lesk.

Kosmetika s extraktem koňského kaštanu

Koňský kaštan (jírovec maďal) je velmi populární ingrediencí při výrobě kosmetiky, hlavně mastí, ale i dalších kosmetických produktů. Jeho aktivní látky zvyšují odolnost vlásečnic a zlepšují žilní tonus. Dále působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků.

Řada kosmetiky koňský kaštan (Castanum) představuje moderní přípravky osobní hygieny s podmanivou vůní. Kosmetika obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt ze semen koňského kaštanu, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Jírovec maďal je rostlina, která se používá v kosmetice kvůli svým příznivým účinkům na kůži a vlasy. Extrakty proto naleznete jak ve sprchovém gelu, koupelové pěně či soli, tak v koňské masti nebo-li balzámu.

Koňský kaštan a jeho účinky

Kaštan koňský neboli Jírovec maďal se v lidové medicíně využíval od pradávných dob. Léčivou surovinou byly květy, kůra a samozřejmě i kaštany. Obecně může používání přípravků z kaštanu přispět k stimulaci lymfatického systému, takže poskytuje úlevu od těžkých nohou a v určitých případech může pomáhat odstraňovat celulitidu v podobě zábalů a masáží. Jako podpora při léčbě revma a dny může zlepšovat prokrvení postiženého místa a může mít protizánětlivé účinky. Dále přípravky s obsahem koňského kaštanu mohou ulevit od bolavých kloubů a urychlit vstřebávání modřin.