Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Levandulová kosmetika

Levandulová kosmetika

Zobrazen 1. – 30. z 53 výsledků

Domeček Štěstí – sprchový gel 3v1 500 ml s vůní levandule

Logo Bohemia Gifts
139,00 
Luxusní sprchový gel 3v1 v dárkové krabičce na tělo, vlasy i ruce s vůní levandule. Stylový obal ve tvaru domečku a nápisem ŠTĚSTÍ. Skvělý dárek pro vaše blízké nebo přímo pro Vás, plný relaxace a kvalitní péče o vaší pokožku.

Dárkový koš – levandulové lázně

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Dárková ošatka naplněná kosmetikou Bohemia Gifts s vůní levandule.

Dárková dřevěná bedna malá – Levandule

Logo Daruj Bednu
749,00 
Darujte kousek Provance. Pro všechny milovníky levandule a relaxu je tu naše dřevěná dárková bedna, která provoní celou koupelnu.

Dárková dřevěná bedna – Levandule

Logo Daruj Bednu
999,00 
Darujte kousek Provance. Pro všechny milovníky levandule a relaxu je tu naše dárková bedna, která provoní celou koupelnu. Dárková bedna obsahuje:
  • Praktický dřevěný dárkový box se zašupovacím víkem
  • Šumivé víno 0,2l, dle aktuální nabídky, země původu: Německo
  • Pěna do koupele 500 ml - levandule
  • Sprchový gel 250 ml
  • Ručně vyráběná šumivá pěnivá bomba 110g
  • Koupelová sůl 150g s vůní levandule
  • Dřevěné srdíčko na zavěšení

Plechový dárkový koš – levandule

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Plechový dárkový koš s kosmetikou s bylinnými extrakty a vůní levandule obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Plechový dárkový box – levandule

Logo Daruj Bednu
849,00 

Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s vůní levandule a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Botanica sada gel 200ml, šampon 200ml a mýdlo 100g – levandule

Logo Bohemia Botanica
449,00 
Kosmetický dárkový balíček složený z výrobků prémiové kosmetiky Botanica Bohemia s vůní levandule. Originální dárková sada obsahuje sprchový gel 200 ml, vlasový šampon 200 ml a ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g s extraktem z bylin a vůní levandule.

Kosmetická sada pro ženy – La Provence – sprchový gel 100ml, vlasový šampon 100 ml, mýdlo 30g

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkové balení kosmetiky pro ženu La Provence - dárkový sprchový gel 100 ml, vlasový šampon 100 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g s vůní levandule v dárkové kosmetické sadě. Milý dárek pro ženu. Vyrobeno v ČR.

Levandulové mýdlo 80 g v plechové krabičce

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo s glycerinem, extrakty z bylin a vůní levandule v plechové krabičce. Levandulové tuhé mýdlo šetrně myje a provoní pokožku.

Tuhý šampon v plechovém obalu 80 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Tuhý šampon na všechny druhy vlasů v krásné plechové krabičce.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 60 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Jemné toaletní mýdlo s glycerinem, bylinným extraktem a vůní levandule. Ručně vyráběné levandulové tvarované 3D mýdlo 60 g balené v dárkové krabičce s vytlačenými květy levandule na mýdle.

Ručně vyráběné tvarované mýdlo 65 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Jemné toaletní mýdlo s glycerinem, bylinným extraktem a vůní levandule. Ručně vyráběné levandulové tvarované 3D mýdlo 65 g balené v dárkové krabičce s vytlačenými květy levandule na mýdle.

Botanica Bohemia koupelová sůl 320 g – levandule

Logo Bohemia Botanica
139,00 
Ručně vyráběné koupelová sůl obsahuje extrakty z bylin a vůní levandule. Koupelová sůl je opatřena atraktivní textilní etiketou a spolu s teplou vodou vytváří unikátní relaxační lázeň u vás doma.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo s glycerinem, extrakty z bylin a vůní levandule v papírové krabičce. Levandulové tuhé mýdlo šetrně myje a provoní pokožku.

Kosmetická sada levandule – gel 100ml, lázeň 100ml a vonná karta

Logo Bohemia Gifts
219,00 
Dárkové balení levandulové kosmetiky obsahuje krémový sprchový gel 100 ml, olejovou lázeň 100 ml a vonnou kartu k provonění interiéru. Voňavý dárek s vůní levandule.

Kosmetická sada pro ženu La Provence – gel 100ml, mýdlo 100g, lázeň 100ml a byliny

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dárkové balení levandulové kosmetiky La Provence obsahuje krémový sprchový gel 100 ml, olejová lázeň 100 ml, toaletní mýdlo 100 g v plátěném sáčku a vonný sáček s bylinkami (levandule).

Sada levandule – gel 250ml, mýdlo 100g a dřevěné srdce

Logo Bohemia Herbs
239,00 
Dárkový balíček levandulové kosmetiky obsahuje krémový sprchový gel 250 ml a toaletní mýdlo 100 g a dřevěnou dekoraci ve tvaru srdce. Kosmetická sada pro ženu s bylinným extraktem a vůní levandule.

Kosmetická sada levandule – gel 50ml, šampon 50ml, pěna 50ml

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dárkový balíček kosmetiky levandule obsahuje levandulový sprchový gel 50 ml, vlasový šampon 50 ml a pěnu do koupele 50 ml. Levandulová kosmetická sada je krásný dárek pro ženu, kamarádku nebo kolegyni v práci.

Kosmetická sada levandule – gel 100ml, mýdlo 100g a šampon 100ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárkové kosmetické balení levandulové kosmetiky s extraktem z bylin a vůní levandule. Dárková sada složená ze sprchového gelu 100 ml, toaletního mýdla 100 g a vlasového šamponu 100 ml. Skvělý dárek pro ženy.

Kosmetická sada levandule premium – gel 200ml, šampon 200ml, mýdlo 30g a sůl 150g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Dárková kosmetická sada levandulové kosmetiky obsahuje sprchový gel 200 ml, vlasový šampon 200 ml, mýdlo 30 g a koupelová sůl 150 g s bylinným extraktem a vůní levandule. Krásný dárek pro ženu.

Sada levandule – mýdlo 300ml, mléko 250ml a mýdlo 100g

Logo Bohemia Herbs
259,00 
Levandulová kosmetická sada obsahuje tekuté mýdlo 300 ml, tělové mléko 250 ml a tuhé mýdlo 100 g s vůní levandule. Levandulový dárkový kosmetický balíček pro ženu s vůní levandule a bylinným extraktem.

Kosmetická sada – gel 250ml a šampon 250ml – levandule

Logo Bohemia Herbs
179,00 
Dárkové balení levandulové kosmetiky - krémový sprchový gel 250 ml a vlasový šampon 250 ml s extraktem z bylina a vůní levandule. Krásný voňavý dárek pro ženu. Vyrobeno v České republice.

Epsomská sůl s bylinkami 400 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Epsomská sůl je koupelová minerální sůl , která vyniká vysokým obsahem hořčíku. Teplá koupel se solí podporuje uvolnění svalů a jejich rychlejší regeneraci. Pozitivně působí na snižování stresu a celkovou relaxaci organizmu. Koupel se solí změkčuje ztvrdlou pokožku, pomáhá ji hydratovat a efektivně čistit. Sůl lze využít také jako peeling.

Koupelová sůl s bylinkami 1200 g – s levandulí uklidňující

Logo Bohemia Gifts
179,00 
Koupelová sůl s bylinami 1200 g - uklidňující s levandulí - a s filtračním sáčkem. Ručně vyráběná a balená bylinná koupelová sůl v plastové dóze. Relaxační bylinná koupel u vás doma.

Regenerační mast 100 ml – levandule

Logo Bohemia Herbs
139,00 
Regenerační mast 100 ml s levandulovým olejem pro šetrnou péči o suchou a podrážděnou pokožku. Vhodné pro změkčení a zvláčnění pokožky rukou i nohou.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g – levandule

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g s glycerinem, bylinným extraktem a vůní levandule v balení jako bonbon. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g – Miluju koně

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné toaletní mýdlo s glycerinem, olivovým olejem a extraktem z citrusů.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g – Pro cestovatele

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné toaletní mýdlo s glycerinem, olivovým olejem a extraktem z citrusů.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g – Pro radost

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné toaletní mýdlo s glycerinem, olivovým olejem a extraktem z citrusů.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g – Švadlence

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g s glycerinem, bylinným extraktem a vůní levandule v balení jako bonbon. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Levandulová kosmetika pro čistotu a relaxaci

Levandulová kosmetika s olivovým olejem a extraktem z bylin. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje a jogurtu. Do receptury je přidána směs extraktů z kopřivy dvoudomé, heřmánku pravého, břízy bílé, měsíčku lékařského a šalvěje lékařské na pokožku.

Krémové výrobky levandulové kosmetiky obsahují mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Levandule má relaxační účinky na tělo i mysl. Vyzkoušejte pro sprchový gel, vlasový šampon, či bylinnou koupelovou sůl pro přípravu vaší domácí lázně.

Nevíte jaký dárek pro babičku, maminku nebo kamarádku. Každou ženu potěší skvělý kosmetický balíček s vůní levandule.

Levandule a její účinky

Levandule původně pochází z oblasti středomoří, ale pro svoji velkou popularitu se odtud rozšířila po celé Evropě, části Asie a jistě i na další kontinenty. Již od dávných dob byla levandule užívána na podporu trávení, spaní, k uklidnění při úzkostech a depresích. Pro svou schopnost zlepšit náladu byla levandule považována za antidepresivum. 

Levandule (Lavandula angustifolia) je oblíbená rostlina v kosmetice díky svým uklidňujícím, protizánětlivým a regeneračním vlastnostem. Levandule má uklidňující účinky na pokožku a může pomoci redukovat její podráždění. Tato bylina má rovněž relaxační účinky na tělo i mysl a může pomoci snížit stres a úzkost. Proto se často používá v aromaterapii a v produktů pro péči o vlasy a pokožku, jako jsou například oleje na masáže nebo koupelové soli.