Tekutá mýdla

Tekutá mýdla jsou jemné prostředky osobní hygieny obsahující kvalitní oleje a rostlinné extrakty, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí. Tekuté mýdlo udržuje  vaši pokožku v hebkém a jemném stavu.

Hledáte kvalitní tekutá mýdla pro mytí rukou a vašeho tělo doma nebo v zaměstnání? Vybírat můžete z celé řady jemných mýdel s bylinnými extrakty, jemnými oleji (např. konopným, arganovým, kokosovým atd.) nebo s antimikrobiálními přísadami.

Mytí rukou je nejúčinnější prevence před šířením infekčních onemocnění včetně COVID 19. Řádným mytím rukou tak chráníte nejen své zdraví, ale i zdraví vašich blízkých, proto používejte tekuté mýdlo.

Nejprodávanější
1.

Krémové tekuté mýdlo 300 ml - levandule

Krémové tekuté mýdlo 300 ml s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule je vhodné k mytí celého těla. Tekuté mýdlo šetrně myje pokožku celého těla.

59.00 Kč
2.

Tekuté mýdlo 1000 ml náhradní náplň - mléko a zelený čaj

Náhradní náplň krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem, extraktem zeleného čaje a jogurtovou aktivní složkou. Náhradní náplň pro dávkovače a zásobníky pro mýdla.

79.00 Kč
3.

Tekuté mýdlo 1000 ml náhradní náplň - levandule

Náhradní náplň krémové tekuté mýdlo s olivovým olejem, extraktem z bylin, jogurtovou aktivní složkou a vůní levandule. Náhradní náplň tekutého mýdla pro dávkovače.

69 Kč
4.

Tekuté mýdlo 300 ml Mrtvé moře

Tekuté mýdlo s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Tekuté mýdlo s produkty moře je vhodné k mytí celého těla a zanechává pokožku jemnou a příjemně provoněnou.

59.00 Kč
5.

Tekuté mýdlo 300 ml s arganovým olejem

Tekuté mýdlo s arganovým olejem. Obsahuje kvalitní olej z Argánie trnité. Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla.

59.00 Kč
6.

Olejové tekuté mýdlo 1000 ml náhradní náplň - levandule

Náhradní náplň olejové tekuté mýdlo s olivovým a hroznovým olejem, extraktem z mořské řasy a vůní levandule. Tekuté mýdlo šetrně myje bez nadměrného vysušování pokožky.

79.00 Kč
7.

Tekuté mýdlo s antimikrobiálními přísadami 500 ml

Tekuté mýdlo obsahuje antimikrobiální přísady, které pomáhají při mytí regulovat růst mikroorganizmů na povrchu pokožky a přispívají tak ke splnění vysokých nároků na moderní hygienu.

69.00 Kč
8.

Konopné tekuté mýdlo 300 ml s pumpičkou

Krémové tekuté mýdlo s konopným olejem. Konopné tekuté mýdlo je vhodné k mytí celého těla s podmanivou moderní vůní a nadměrně nevysušuje pokožku.

59.00 Kč
9.

Tekuté mýdlo s antimikrobiálními přísadami 1000 ml - náhradní náplň

Tekuté mýdlo obsahuje antimikrobiální přísady, které pomáhají při mytí regulovat růst mikroorganizmů na povrchu pokožky a přispívají tak ke splnění vysokých nároků na moderní hygienu.

89.00 Kč
10.

Tekuté mýdlo 300 ml s kokosovým olejem

Tekuté mýdlo s kokosovým a olivovým olejem. Tekuté mýdlo je obohaceno o kvalitní kosmetický olej ze semen kokosovníku ořechoplodého a olej z plodů olivovníku evropského. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku.

59.00 Kč

Zobrazen 1. – 20. z 9223372036854775807 výsledků

Kategorie & filtry