Hrnky, plecháčky a půllitry s potiskem

Keramické hrnky a plecháčky s originálním potiskem

Hledáte originální keramické hrnky a plecháčky, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru při pití vašeho oblíbeného nápoje? Pak máme pro vás skvělou nabídku hrnků s potiskem na čaj nebo kávu!

Naše kolekce keramických hrnků s potiskem obsahuje různé styly a designy, které splní požadavky každého zákazníka. Každý hrnek je pečlivě navržen a vytvořen tak, aby vám přinášel radost při každém použití.

Tyto hrnečky jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu domovu osobní a jedinečný vzhled. Jsou to také skvělé dárky pro vaše blízké, kteří ocení něco, co je nejen krásné, ale také praktické. Jsou navíc baleny do pevné krabičky, takže dárkové balení máte vyřešené.

Smaltové plechové hrnky jsou krásné a originální dekorační předmět do vaší domácnosti. Plecháčky s potiskem je i velmi praktický také na cesty a pro turistiku. Na plechový hrnek tiskneme sublimační technologií netradiční motivy vytvořené našimi grafiky. Používáme bílé plechové hrnky se stříbrným okrajem.

Tak neváhejte a prohlédněte si naši nabídku keramických hrnků a smaltových plecháčků s potiskem a najděte si ten správný pro sebe nebo své blízké. Užijte si každou chvíli pití vašeho oblíbeného nápoje s našimi stylovými a kvalitními hrnky.

Zobrazen 1. – 30. z 69 výsledků

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Člověk je nepatrným článkem

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr ¨Přijď domů na kaši¨ je krásný dárek pro každodenní použití, který pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho přátele při popíjení oblíbeného nápoje.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Myslím jen na jedno

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkový půllitr s vtipem je zajímavým a originálním dárkem, který pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho přátele při společném vychutnávání oblíbeného nápoje.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Natankuj plnou

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr je krásný dárek pro motoristu, který ocení kvalitní zpracování a možnost si dopřát jeho oblíbený nápoj. Po návratu z vyjížďky nebo dlouhé cesty.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Nikdo není dokonalý

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr s netradičním potiskem je zajímavým a originálním dárkem, který obdarovaný bude mít roky a vždy si vzpomene na to kdo mu ho dal.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Přijď domů na kaši

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárek pro milovníky vtipu, humoru a piva. Tento dárkový půllitr z naší kolekce vtipných půllitrů je zajímavým a originálním dárkem, který bude obdarovanému dělat radost dlouho.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Pro dědečka

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr je krásný a dárek pro dědečka, který ocení kvalitní zpracování a možnost dopřát si jeho oblíbený nápoj.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Pro myslivce

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr pro myslivce je skvělým dárkem nebo suvenýrem pro někoho, kdo je zapálený do myslivosti.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Pro rybáře

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr pro rybáře je nádherný dárek, který si vezme rybář klidně i k vodě. Skleněný půllitr je krásný dárek pro každodenní použití.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Pro tatínka

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Skleněný půllitr je skvělým dárkem pro tatínka, zvláště pokud má zájem o pivo nebo jiné nápoje. S tímto půllitrem si na Vás tatínek vždy vzpomene při jeho používání.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Tak poctivě

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Tento dárkový půllitr z naší kolekce vtipných půllitrů je zajímavým a originálním dárkem, který obdarovaný bude mít roky a vždy si vzpomene na to kdo mu ho dal.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Život je krásnej

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Tento půllitr ocení každý milovník piva se smyslem pro humor. Dárkový půllitr ¨Život je krásnej¨ je zajímavým a originálním dárkem, který obdarovaný bude mít roky a vždy si vzpomene na to kdo mu ho dal.

Dárkový půllitr (krýgl) v krabičce – Život je rozmanitý

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkový půllitr s vtipem je zajímavým a originálním dárkem, který pobaví nejen obdarovaného, ale i jeho přátele při společném vychutnávání oblíbeného nápoje.

Smaltovaný plecháček 350 ml v krabičce – Moje děti mají tlapky

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dekorační plecháček s potiskem pro milovníky psů. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltovaný hrnek jako ideální drobný dárek pro vaše blízké nebo přátele, kteří milují psy.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – jsem kočičí máma

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku koček. Hrnek s potiskem - jsem kočičí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda kočičky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – jsem psí máma

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku psů. Hrnek s potiskem - jsem psí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda pejsky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – pro pana učitele

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem - Děkuji pane učiteli. Krásný dárek pro pana učitele jako poděkování na konci školního roku při vysvědčení nebo ke dni učitelů.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem - Děkuji paní učitelko. Krásný dárek pro paní učitelku jako poděkování na konci školního roku při vysvědčení nebo ke dni učitelů.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – učitelé mění svět

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro učitele - Učitelé mění svět. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek jako dárek a poděkování pro paní učitelku nebo pana učitele.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce- pro učitele

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro učitele - Já učím... Jaká je tvoje supersíla? Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek jako dárek a poděkování pro paní učitelku nebo pana učitele.

Smaltovaný plecháček 350 ml v krabičce – Babičky

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dekorační plecháček s potiskem pro babičky. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltovaný hrnek jako ideální drobný dárek pro všechny babičky.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – babička

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro babičku. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – babičky dělají život krásnější

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Keramický hrnek s potiskem pro babičku - babičky dělají život krásnější. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Dárkový hrnek s čajem – You are beau-TEA-ful

Logo Becky´s
249,00 
Barevný hrnek s čajem, je sázkou na jistotu, jak potěšit každou ženu.. Rozzařte pochmurný podzim těmihle barevnými hrnky a zahřejte se výborným čajem.

Plechový smaltový hrnek 350 ml pro cestovatele v krabičce – hory volají

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro cestovatele a turisty - Hory volají a já musím jít. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro milovníky hor.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – Dobrodružství

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro cestovatele na cesty a trampování. Průměr plecháčku 8 cm. Plechový hrnek pro milovníky dobrodružství.

Plechový smaltový hrnek 350 ml s potiskem v krabičce – No Stress

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem - No Stress. Průměr plechového hrnku 8 cm. Smaltový plechový hrnek s originálním potiskem No Stress.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – pro cestovatele

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro cestovatele na cesty a trampování. Průměr plecháčku 8 cm. Plechový hrnek pro milovníky turistiky a cestování.

Plechový smaltový hrnek 350 ml s potiskem v krabičce – pro hasiče

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro hasiče - uhas žízeň. Originální plechový smaltový hrnek je krásný a praktický dárek pro profesionálního i dobrovolného hasiče.

Plechový smaltový hrnek 350 ml pro muže v krabičce – real gentleman

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro muže - Real Gentleman. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro opravdového gentlemana.

Vodácký plecháček 350 ml v krabičce – Jedeme na vodu

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro vodáky - Jedeme na vodu. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro vodáka či vodačku.