Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Hrnečky a Plecháčky

Keramické hrnky a plecháčky s originálním potiskem

Hledáte originální keramické hrnky a plecháčky, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru při pití vašeho oblíbeného nápoje? Pak máme pro vás skvělou nabídku hrnků s potiskem na čaj nebo kávu!

Naše kolekce keramických hrnků s potiskem obsahuje různé styly a designy, které splní požadavky každého zákazníka. Každý hrnek je pečlivě navržen a vytvořen tak, aby vám přinášel radost při každém použití.

Tyto hrnečky jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu domovu osobní a jedinečný vzhled. Jsou to také skvělé dárky pro vaše blízké, kteří ocení něco, co je nejen krásné, ale také praktické. Jsou navíc baleny do pevné krabičky, takže dárkové balení máte vyřešené.

Smaltové plechové hrnky jsou krásné a originální dekorační předmět do vaší domácnosti. Plecháčky s potiskem je i velmi praktický také na cesty a pro turistiku. Na plechový hrnek tiskneme sublimační technologií netradiční motivy vytvořené našimi grafiky. Používáme bílé plechové hrnky se stříbrným okrajem.

Tak neváhejte a prohlédněte si naši nabídku keramických hrnků a smaltových plecháčků s potiskem a najděte si ten správný pro sebe nebo své blízké. Užijte si každou chvíli pití vašeho oblíbeného nápoje s našimi stylovými a kvalitními hrnky.

Smaltovaný plecháček 350 ml v krabičce – Moje děti mají tlapky

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dekorační plecháček s potiskem pro milovníky psů. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltovaný hrnek jako ideální drobný dárek pro vaše blízké nebo přátele, kteří milují psy.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – jsem kočičí máma

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku koček. Hrnek s potiskem - jsem kočičí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda kočičky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – jsem psí máma

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku psů. Hrnek s potiskem - jsem psí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda pejsky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – pro pana učitele

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Keramický hrnek s potiskem - Děkuji pane učiteli. Krásný dárek pro pana učitele jako poděkování na konci školního roku při vysvědčení nebo ke dni učitelů.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Keramický hrnek s potiskem - Děkuji paní učitelko. Krásný dárek pro paní učitelku jako poděkování na konci školního roku při vysvědčení nebo ke dni učitelů.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – učitelé mění svět

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro učitele - Učitelé mění svět. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek jako dárek a poděkování pro paní učitelku nebo pana učitele.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce- pro učitele

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro učitele - Já učím... Jaká je tvoje supersíla? Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek jako dárek a poděkování pro paní učitelku nebo pana učitele.

Smaltovaný plecháček 350 ml v krabičce – Babičky

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Dekorační plecháček s potiskem pro babičky. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltovaný hrnek jako ideální drobný dárek pro všechny babičky.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – babička

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Keramický hrnek s potiskem pro babičku. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce – babičky dělají život krásnější

Logo Bohemia Gifts
189,00 
Keramický hrnek s potiskem pro babičku - babičky dělají život krásnější. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Dárkový hrnek s čajem – You are beau-TEA-ful

Logo Becky´s
249,00 
Barevný hrnek s čajem, je sázkou na jistotu, jak potěšit každou ženu.. Rozzařte pochmurný podzim těmihle barevnými hrnky a zahřejte se výborným čajem.

Dárkový set s hrnkem – růžový

Logo Becky´s
299,00 
Dárkový set s hrnkem, který mimo hrnku obsahuje ještě horký nápoj, míchátko a cookies nebo marshmallow. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému a užijte si teplý nápoj a vánoční atmosféru.

Dárkový set s hrnkem – scandinavian

Logo Becky´s
299,00 
Dárkový set s hrnkem, který mimo hrnku obsahuje ještě horký nápoj, míchátko a cookies nebo marshmallow. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému a užijte si teplý nápoj a vánoční atmosféru.

Vánoční marshmallow toppers

Logo Becky´s
79,00 
Milujete taky kombinaci horké čokolády a marshmallow? Vyzkoušejte tyto marshmallow toppers a ozdobte si jimi horkou čokoládu. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému a užijte si teplý nápoj a vánoční atmosféru. Dárkovém balení obsahuje 4 kusy marshmallow.

Plechový smaltový hrnek 350 ml pro cestovatele v krabičce – hory volají

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro cestovatele a turisty - Hory volají a já musím jít. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro milovníky hor.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – Dobrodružství

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro cestovatele na cesty a trampování. Průměr plecháčku 8 cm. Plechový hrnek pro milovníky dobrodružství.

Plechový smaltový hrnek 350 ml s potiskem v krabičce – No Stress

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem - No Stress. Průměr plechového hrnku 8 cm. Smaltový plechový hrnek s originálním potiskem No Stress.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce – pro cestovatele

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro cestovatele na cesty a trampování. Průměr plecháčku 8 cm. Plechový hrnek pro milovníky turistiky a cestování.

Plechový smaltový hrnek 350 ml s potiskem v krabičce – pro hasiče

Logo Bohemia Gifts
269,00 
Plecháček s potiskem pro hasiče - uhas žízeň. Originální plechový smaltový hrnek je krásný a praktický dárek pro profesionálního i dobrovolného hasiče.