Keramické hrnky a plecháčky s originálním potiskem. Smaltové plechové hrnky jsou krásné a originální dekorační předmět do vaší domácnosti. Plecháček s potiskem je i velmi praktický také na cesty a pro turistiku.

Na plechový hrnek tiskneme sublimační technologií netradiční motivy vytvořené našimi grafiky. Používáme bílé plechové hrnky se stříbrným okrajem.

Nejprodávanější
1.

Plechový smaltový hrnek 350 ml pro cestovatele v krabičce - hory volají

Plecháček s potiskem pro cestovatele a turisty - Hory volají a já musím jít. Průměr plechového hrnku 8 cm. Originální smaltový hrnek pro milovníky hor.

269 Kč
2.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - jsem psí máma

Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku psů. Hrnek s potiskem - jsem psí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda pejsky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

189 Kč
3.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce - z lásky - ještě, že tě mám

Plecháček s potiskem pro zamilované – Ještě, že tě lásko mám. Originální plechový smaltový hrnek pro vašeho miláčka nebo milou nebo jako milý dárek z lásky k Valentýnu. Průměr hrnku je 8 cm.

269 Kč
4.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - láska

Keramický hrnek s potiskem pro zamilované. Hrnek s potiskem - Ještě, že tě lásko mám - je krásný dárek z lásky vaší milé nebo milému k Valentýnu, pro radost nebo k narozeninám, svátku nebo pro novomanžele ke svatbě. Vyjádřete svou lásku originálním hrníčkem.

189 Kč
5.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - babičky dělají život krásnější

Keramický hrnek s potiskem pro babičku - babičky dělají život krásnější. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

189 Kč
6.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - Andělé a přátelé

Keramický hrnek s potiskem pro přátelé - Andělé a přátelé. Krásný dárek opravdovým přátelům k narozeninám, k svátku nebo pro radost. Vyjádřete vašim přátelům, co pro vás znamenají.

189 Kč
7.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - jsem kočičí máma

Keramický hrnek s potiskem pro milovnici a chovatelku koček. Hrnek s potiskem - jsem kočičí máma - je krásný dárek pro ženu, která ráda kočičky, k narozeninám, k svátku nebo pro radost

189 Kč
8.

Plechový smaltový hrnek 350 ml v krabičce - pro myslivce - les volá

Plecháček s potiskem pro myslivce - les volá. Průměr plecháčku 8 cm. Plechový hrnek pro myslivce, milovníky lesa a přírody.

269 Kč
9.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - dědeček

Keramický hrnek s potiskem pro dědečka. Krásný dárek dědečkovi k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

189 Kč
10.

Keramický hrnek 350 ml v krabičce - babička

Keramický hrnek s potiskem pro babičku. Krásný dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

189 Kč
Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Hrnečky a Plecháčky

Zobrazen 1. – 20. z 58 výsledků

Kategorie & filtry