Bohemia Gifts » Dárky pro » Dárky pro babičku

Originální dárky pro babičku

Speciální dárky pro babičku k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost. Tápete a nevíte jaký dárek pro babičku vybrat?

Stačí si projít naši nabídku a najít ten nejlepší dárek pro babi. Dárek babičce může být dárková kosmetika, bílé nebo červené dárkové víno v krabici, čokoláda, hrnky nebo plecháčky nebo dekorace s potiskem pro babičku.

Blíží se opravdu slavností událost a chce to něco luxusnějšího? Pak vaší babi určitě potěší dárkové koše a dřevěné bedny plné skvělých dárků.

Narodilo se vám nebo vašim blízkým miminko a vy tak hledáte vtipný dárek pro novopečenou babičku? Vybrat určitě nebude problém …  A pokud již máte vybráno, tak nezapomeňte ani na dědečka a vyberte také hezký dárek pro dědu.

Dárkový plechový box pro ženu – růže

Logo Daruj Bednu
849,00 

Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s extrakty šípku a růže a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Dárkový koš – levandulové lázně

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Dárková ošatka naplněná kosmetikou Bohemia Gifts s vůní levandule.

Dárkový koš – Andělská křídla

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Máte někoho, kdo je pro vás něco jako anděl? Řekněte mu to naším originálním dárkovým košem a dotyčný hned bude vědět, co pro vás znamená. Samotnou bednu pak můžete použít třeba na kosmetiku v koupelně.

Dárková dřevěná bedna – Babičky dělají život krásnější II.

Logo Daruj Bednu
699,00 

Babičky dělají život krásnější. Jestli chcete udělat krásnější život i vy své babičce, tak ji potěšte třeba naší originální dárkovou bednou.

Květinový plechový box – pro štěstí

Logo Daruj Bednu
449,00 

Originální dárek pro ženu k narozeninám, svátku nebo jen pro radost. Dárkový plechový box pro štěstí potěší maminku, babičku, přítelkyni, kamarádku nebo kolegyni v práci.  

Dárková dřevěná bedna malá – Růže

Logo Daruj Bednu
599,00 

Dárková dřevěná bedna s motivem růže pro chvíle pohody. Obsahuje mýdlo a koupelovou pěnu s vůní růže a dekorativní umělou květinu. Originální dárek pro vaši maminku či babičku, blízké nebo kamarádky.

Dřevěný dárkový box – babičky dělají život krásnější

Logo Daruj Bednu
799,00 

Originální dárek pro babičku k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům. Dřevěná dárková bedna obsahuje dekorační srdce, svíčku ve skle, šumivou a pěnivou bombu do vany, originální hrnek a jemnou koupelovou pěnu.

Aromadifuzér 100 ml – NEJLEPŠÍ BABIČCE

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Aroma difuzér s vonnými tyčinkami provoní váš interiér, ratanové tyčinky fungují jako knot, který nasává vůni a uvolňuje ji do prostoru z designového skleněného flakonu s dřevěným víčkem.

Vonné Potpourri ve skle – Děkuji

169,00 
Potpourri z vonných sušených květů a listů představuje snadný způsob, jak provonět váš domov.

Aromadifuzér 100 ml – DĚKUJI

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Aroma difuzér s vonnými tyčinkami provoní váš interiér, ratanové tyčinky fungují jako knot, který nasává vůni a uvolňuje ji do prostoru z designového skleněného flakonu s dřevěným víčkem.

Vonné Potpourri ve skle – Pro babičku

169,00 
Potpourri z vonných sušených květů a listů představuje snadný způsob, jak provonět váš domov.

Ručně vyráběná sypaná čokoláda 80 g – nejlepší babičce

Logo Bohemia Gifts
119,00 
Dárková ručně vyráběná sypaná mléčná čokoláda 80 g s jahodami nejlepší babičce. Extra jemná výběrová čokoláda s výraznou chutí a vysokým podílem kakaového másla. Krásný sladký dárek pro babičku k narozeninám, svátku nebo pro radost.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro babičku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro babičku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete babičce splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro babičku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

Dárková mléčná čokoláda 100 g – Pro babičku

Logo Bohemia Gifts
89,00 
Dárková mléčná čokoláda pro vaše nebližší - Babičce. Sladký čokoládový dárek pro babičku k narozeninám, svátku nebo pro radost. Náš sladký dárek to řekne za vás.

Směs dárkových bonbónů ve sklenici 155 g – milované babičce

Logo Bohemia Gifts
129,00 
Retro bonbony pro babičku v designové sklenici s uchem a kovovým víkem. Skvělý sladký dárek pro babičku, která se s dětmi jistě o dárek podělí.

Dárkové červené víno 0,75 l pro babičku – Merlot

Logo Bohemia Gifts
199,00 
Dárkové červené víno 0,75 l Merlot s etiketou pro babičku je balené v dárkové krabičce. Víno je originální dárek pro babičku k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Keramický hrnek a horká čokoláda – Babičky dělají život krásnější

Logo Bohemia Gifts
209,00 
Dárkové balení keramického hrnku a horké čokolády 27 g pro babičky k přípravě oblíbeného teplého nápoje. Ideální dárek pro babičku k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost.

Dárkové prosecco 0,75 l pro babičku

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Dárkové prosecco pro babičku. Extra suché šumivé víno původem z Itálie je skvělý dárek pro babičku k narozeninám, svátku nebo k Vánocům.

Tipy na dárek pro babičku

Moc dobře víme, že není jednoduché vymyslet vhodný a neotřelý dárek babičce k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům. Čekáte miminko a chcete tuto šťastnou novinu oznámit vtipně vaší mamince?

Již několik let se pro vás snažíme připravit vhodné dárky, které budou adresné přímo pro babičku. Ať je babička ve starším věku nebo je to mladá babička, pak jí uděláte radost dárkovým vínem s etiketou pro babičku. Jsem výrobcem kosmetiky, proto v naší nabídce nemůže chybět ani kvalitní česká kosmetika pro babičku s příjemnou vůní levandule.

Pro babičku, která ráda mlsá máme mléčnou čokoládu nebo horkou čokoládu pro přípravu lahodného čokoládového nápoje. Krásný vánoční dárky pro babičku určitě bude i některá s našich dekorací, ať už je to prkénko s potiskem, svíčka nebo stojan na kuchařku s potiskem.

Hodnotnější dar k Vánocům nebo k narozeninám může být dárkový box pro babičku plný krásných a užitečných dárků. Věříme, že vhodné dárky pro babičky v našem e-shopu naleznete.