Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Dekorace na zavěšení

Dekorativní dřevěná srdce pro zkrášlení interiérů vašich bytů, domu, chat a chalup. Dřevěné srdce s potiskem je krásná dekorace pro váš domov.

Dřevěné hodiny 24 cm pro milovníky koní

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěné hodiny s potiskem pro milovníky koní. Pěkná dekorace k zavěšení do kuchyně, kanceláře nebo pracovny.

Dřevěné hodiny 24 cm pro milovníky psů

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Dřevěné hodiny s potiskem pro milovníky psů. Pěkná dekorace k zavěšení do kuchyně, kanceláře nebo pracovny.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – pro pana učitele

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce pro pana učitele - Pane učiteli, děkuji za vaši energii a trpělivost. Šířka dřevěného srdce je 120 mm, tloušťka 10 mm. Milý dárek pro pana učitele.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce pro paní učitelku - Paní učitelko, děkuji za vaši energii a trpělivost. Šířka dřevěného srdce je 120 mm, tloušťka 10 mm. Milý dárek pro paní učitelku.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – učitelé mění svět

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce pro pana učitele nebo paní učitelku - učitelé mění svět. Šířka dřevěného srdce je 120 mm, tloušťka 10 mm. Milý dárek pro pana učitele nebo paní učitelku.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce pro paní učitelku - podporuje, inspiruje, motivuje .... Šířka dřevěného srdce je 120 mm, tloušťka 10 mm. Milý dekorativní dárek pro paní učitelku.

Dekorační dřevěné srdce 13 cm pro babičku

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Dřevěné dekorační srdce pro babičku k zavěšení - Babičky dělají život krásnější.  Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy.

Kytka v květináči na zavěšení

299,00 
Umělá kytka v proutěném květináči na zavěšení se skvěle hodí do oblíbeného stylu Bohu a oživí každý kout vašeho bytu.

Dekorativní zvonečky na zavěšení

189,00 
Krásný dekorativní zvonek s jutovým provázkem s motivy vánoc na zavěšení. Připravte si doma tu pravou vánoční atmosféru a doplňte interiér o dekorativní zvoneček.

Dekorativní zvon extra velký

399,00 
Krásný velký dekorativní zvon na zavěšení s jutovým provázkem a motivy vánoc. Připravte si doma tu pravou vánoční atmosféru a doplňte interiér o dekorativní zvon.

Chlapeček sedící – bílý

469,00 
Chlapeček v bílém kabátku je určen k sezení a bude tak krásně zdobit krbovou římsu či okno. Roztomilé figurky v bílém oblečku vám budou dělat radost po celou dobu adventu.

Chlapeček sedící – červený

499,00 
Santův pomocník s roztomilou červenou čepicí je určen k sezení a bude tak krásně zdobit krbovou římsu či okno. Roztomilé figurky v červeném oblečku vám budou dělat radost po celou dobu adventu.

Chlapeček stojící – růžový

549,00 
Chlapeček v růžovém kabátku je určen ke stání a bude tak krásně zdobit krbovou římsu či poličku v rámci vaší vánoční výzdoby. Roztomilé figurky v růžovém oblečku vám budou dělat radost po celou dobu adventu.

Děvčátko sedící – bílé

469,00 
Děvčátko v bílém kabátku je určeno k sezení a bude tak krásně zdobit krbovou římsu či okno. Roztomilé figurky v bílém oblečku vám budou dělat radost po celou dobu adventu.

Děvčátko sedící – červené

499,00 
Santova pomocnice s roztomilou červenou čepicí je určena k sezení a bude tak krásně zdobit krbovou římsu či okno. Roztomilé figurky v červeném oblečku vám budou dělat radost po celou dobu adventu.

Děvčátko stojící – růžové

549,00 
Děvčátko v růžovém kabátku je určené ke stání a bude tak krásně zdobit krbovou římsu či poličku v rámci vaší vánoční výzdoby. Roztomilé figurky v růžovém oblečku vám budou dělat radost po celou dobu adventu.

Bílo-stříbrné vánoční ozdoby – malé (set 4ks)

179,00 
Vsaďte tyhle vánoce na bílou klasiku v podobě našich překrásných skleněných ozdob. Ozdoby jsou v základu stříbrné a mají na sobě bílou patinu, která jim dodává nádech starých dob.

Bílo-stříbrné vánoční ozdoby – velké (4ks-set)

279,00 
Vsaďte tyhle vánoce na bílou klasiku v podobě našich překrásných skleněných ozdob. Ozdoby jsou v základu stříbrné a mají na sobě bílou patinu, která jim dodává nádech starých dob.

Keramický domeček s LED osvětlením

109,00 
Keramický domeček s LED osvětlením je krásnou dekorací do každého interiéru. Díky jemnému LED osvětlení navodí tu pravou vánoční atmosféru. Domeček bude vypadat skvěle i jako vánoční ozdoba na vašem vánočním stromku.

Skleněné vánoční ozdoby s lístky -bílé (2ks-set)

249,00 
Vsaďte tyhle vánoce na bílou klasiku v podobě našich překrásných skleněných ozdob s ručně malovanými lístky. Ozdoby jsou v základu bílé a mají na sobě ručně malované zlaté lístky, které jsou zdobené stříbrnými třpytkami.