Bohemia Gifts » Kosmetika podle kategorie » Kosmetika vinná réva

Kosmetika vinná réva

Zobrazuji všech 12 výsledků

Toaletní mýdlo 80 g – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 80 g s glycerinem a extrakty z hroznů vinné révy v plechové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku.

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 100 g – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
79,00 
Ručně vyrobené toaletní mýdlo 100 g s glycerinem a extrakty z hroznů vinné révy v papírové krabičce. Šetrně myje a krásně provoní pokožku.

Wine Spa sprchový gel 200 ml – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Wine Spa sprchový gel 200 ml - vinná réva, obsahuje hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy. Kvalitní složení, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí.

Dárkový vinný sprchový gel v krabičce 250 ml

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Vinný dárkový sprchový gel v dárkové krabičce s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy. Sprchový gel je skvělý dárek nejen pro ženy.

Wine Spa vlasový šampon 200 ml – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Wine Spa vlasový šampon 200 ml - vinná réva, obsahuje hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy. Kvalitní a šetrná péče o vaše vlasy a pro snadnější rozčesávání vlasů.

Wine Spa olejová lázeň 200 ml – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
74,00 
Wine Spa olejová lázeň 200 ml - vinná réva, obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy. Koupelová pěna pro přípravu relaxační lázně.

Kosmetická sada Wine Spa – gel 100ml, mýdlo 100g a šampon 100ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárkové balení vinné kosmetiky Wine Spa s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy. Originální dárková sada kosmetiky pro ženy složená ze sprchového gelu 100 ml, toaletního mýdla 100 g a vlasového šamponu 100 ml.

Kosmetická sada lilie a hrozno – gel 200ml, šampon 200ml, mýdlo 30g a sůl 150g

Logo Bohemia Gifts
299,00 
Dárková kosmetická sada pro ženu s vůní lilie a hrozno. Kosmetický balíček obsahuje sprchový gel 200 ml, vlasový šampon 200 ml , ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g a koupelovou sůl 150 g s extraktem z vinné révy. Skvělý dárek pro ženu pro přípravu domácí vinné lázně.  

Kosmetika Wine Spa – gel 200 ml a šampon 200 ml

Logo Bohemia Gifts
169,00 
Wine Spa - dárkové balení vinné kosmetiky s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy - Wine Spa. Sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml. Vinné lázně u vás doma.

Kosmetická sada Wine Spa – gel 200 ml, šampon 200 ml a pěna 200 ml

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Kosmetická sada vinné kosmetiky Wine Spa s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy. Balíček obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a koupelovou pěnu. Vinné lázně u vás doma.

Ručně vyráběné mýdlo 30 g – vinná réva

Logo Bohemia Gifts
49,00 
Wine Spa ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g. Vinné tuhé mýdlo s glycerinem a extrakty z hroznů vinné révy. Šetrně myje a nevysušuje pokožku.

Wine Spa pěnivá koule do koupele 100 g – vinná réva

Logo Jedem Bomby
109,00 
Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule do koupele s extraktem z vinné révy se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, efektivně myje a nezanáší vanu. Vytvořte si vinnou lázně přímo u vás doma.

Vinná kosmetika s hroznovým olejem

Vinná kosmetika Wine Spa s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy. Vinné lázně s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy.

Novinka v každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera). Tyto ingredience v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku.

Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.