Dárkové dřevěné bedny a dárkové koše pro ženu

Dárkové koše a dřevěné bedny pro ženu

Originální dárkové koše a dárkové dřevěné bedny pro ženu k narozeninám, svátku, k Vánocům, pro radost nebo jako poděkování. Dárkový koš pro ženu plný zajímavých dárků, kosmetiky a dekorací.

Nabízíme různé druhy dárkových košů, od luxusních až po cenově dostupné, které jsou plné lahodných dobrot a předmětů, které zaručeně potěší každou ženu. Můžete vybírat z košů plných čokolád, vína, kosmetiky a mnoho dalších skvělých dárků.

Dřevná dárková bedna pro ženu jsou krásný a luxusní dárek pro kamarádku, kolegyni v práci nebo obchodní partnerky. Naše dřevěné bedny s potištěným víkem jsou ideální pro ty, kteří chtějí udělat něco jiného a neobvyklého. Můžete si vybrat z naší široké nabídky dřevěných beden různých velikostí a darovat tak unikátní dárek pro ženy. Dřevěné bedny pro nás vyrábí šikovný truhlář ze severu Čech, z Podještědí.

Zobrazuji všech 74 výsledků

Dárková Bedna – Babičce ke kafíčku

Logo Bohemia Gifts
899,00 
Milý dárek pro tu nejmilejší babičku, je přesně tahle dárková bedna pro Babičku ke kafíčku. Myslím si, že nejvíc babičku potěší, když jí k této bedně dáte i svůj čas a strávíte dáte si spolu alespoň jeden hrnek té milované kávy. Bedna neposlouží jen jako nosič dárku, ale skvěle se hodí třeba jako organizér do koupelny na kosmetické prostředky apod.

Dárková Bedna – Dej si bublinky

Logo Bohemia Gifts
799,00 
Milovníků blahodárné koupele stále přibývá a vždy je ten správný čas na horkou vanu plnou bublinek. Dopřejte tak ten pravý relax svému blízkému. Bedna neposlouží jen jako nosič dárku, ale skvěle se hodí třeba jako organizér do koupelny na kosmetické prostředky apod.

Dárková Bedna – Mlsná kočka

Logo Bohemia Gifts
1 499,00 
Každý si sem tam potřebuje obalit nervy dobrůtkami a obzvlášť ženy, pro které jsme sestavili tuhle dárkovou bednu. Výběrové delikatesy pro všechny mlsné kočky. Bedna neposlouží jen jako nosič dárku, ale skvěle se hodí třeba jako organizér do kanceláře, kuchyně či koupelny na kosmetické prostředky.

Dárková Bedna – Milovaná Babička – velká

Logo Bohemia Gifts
1 999,00 
Wau tak tohle je opravdová nálož dárků pro tu nejlepší babičku na světě. Objev naší dřevěnou bednu, která je plná těch nejlepších dárků pro radost každé babičky - najdeš v ní vonný difuzér, čokoládové pralinky a mnoho dalšího.. Tak už dál nehledej a kup své babičce dárek u nás.

Dárková Bedna – Milovaná Maminka – velká

Logo Bohemia Gifts
1 499,00 
Objev ten nejlepší dárek pro svou maminku v podobě této dárkové bedny s originálním potiskem. Tato dárková bedna je nabitá dárky pro chvilky klidu a pohody, které každá maminka potřebuje jako sůl. Ať už začne relaxační koupelí s vůní růže, a nebo výběrovým čajem s kapkou medu, stoprocentně jí to dobije energii do dalších dní..

Dárková Bedna – Pohodové Vánoce

999,00 
Co jiného přát celé rodině a blízkým, než prožití vánočních svátků v pohodě a klidu? Pro takové případy tady máme naší dárkovou bednu, která navodí ty nejpohodovější vánoce v každé rodině.

Dřevěný dárkový box – moje maminka je krásná

Logo Daruj Bednu
899,00 

Originální dárek pro maminku k narozeninám nebo ke Dni matek. Dřevěná dárková bedna obsahuje dekorační srdce, svíčku ve skle, šumivou a pěnivou bombu do vany, originální hrnek a tekuté mýdlo.

Dárková dřevěná bedna – Moje maminka je Krásná II.

Logo Daruj Bednu
749,00 
Skvělý dárek pro maminku k narozeninám, k svátku, k Vánocům nebo jako poděkování ke dni matek. Dárek je složený z praktického dřevěného boxu s potištěným zašupovacím víkem, kosmetiky, dřevěného srdce a šumivé bomby. Dárková bedna obsahuje: - Dřevěné srdce 7,5 cm - Olejová lázeň Nejlepší maminka – levandule 250 ml - Sprchový gel Nejlepší maminka – levandule 250 ml - Ručně vyráběná šumivá pěnivá bomba 110 g

Dárková Bedna – Pro krásné ráno – červená

Logo Bohemia Gifts
999,00 
Ať už je ranní ptáče nebo noční pták, s touhle bednou budou pro ni rána hned příjemnější. Tato dárková bedna je ideálním startovačem krásného rána, vtipný hrnek na kávu či čaj je sázka na jistotu. K tomu výběrový zelený čaj s příchutí broskve a ibišku a luxusní marmeláda plná ovoce, to zkrátka nemůže být lepší.

Dárková Plechovka – Chvilka Klidu

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Malá pozornost pro každého komu chcete udělat radost a dopřát mu chvilku pro sebe. Objevte tak tuhle roztomilou plechovku plnou voňavé radosti.

Dárkový box nejlepší maminka – gel, šampon, šumivá koule a mýdlo

Logo Daruj Bednu
649,00 
Dárkový plechový box pro nejlepší maminku obsahuje kosmetiku s vůní růže, praktický box a dřevěné zapichovátko do květináče. Krásný dárek mamince k narozeninám, svátku nebo Vánocům.

Dárkový koš – levandulové lázně

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Dárková ošatka naplněná kosmetikou Bohemia Gifts s vůní levandule.

Dárkový koš – Andělská křídla

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Máte někoho, kdo je pro vás něco jako anděl? Řekněte mu to naším originálním dárkovým košem a dotyčný hned bude vědět, co pro vás znamená. Samotnou bednu pak můžete použít třeba na kosmetiku v koupelně.

Dárková Plechovka – Mamince pro radost

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Malá pozornost pro milovanou maminku jako je ta vaše, ať už má narozeniny, nebo jí chcete jen potěšit. Objevte tak tuhle roztomilou plechovku plnou voňavé radosti.

Dárková Bedna – Pro krásné ráno – Fialová

Logo Bohemia Gifts
999,00 
Ať už je ranní ptáče nebo noční pták, s touhle bednou budou pro ni rána hned příjemnější. Tato dárková bedna je ideálním startovačem krásného rána, vtipný hrnek na kávu či čaj je sázka na jistotu. K tomu výběrový černý čaj s příchutí levandule a luxusní marmeláda plná ovoce, to zkrátka nemůže být lepší.

Dárková Bedna – Regenerace – malá s víkem

Logo Bohemia Gifts
799,00 
Seznam se s naší bednou pro dokonalou regeneraci. Ať už hledáš dárek pro kamarádku, kolegyni nebo maminku objev naší dřevěnou bednu, plnou toho nejlepšího pro chvilky dokonalé regenerace..

Dárková Plechovka – Babičce pro radost

Logo Bohemia Gifts
499,00 
Malá pozornost pro milovanou babičku jako je ta vaše, ať už má narozeniny, nebo jí chcete jen potěšit. Objevte tak tuhle roztomilou plechovku plnou voňavé radosti.

Plechový dárkový koš – heřmánek

Logo Bohemia Gifts
699,00 
Originální dárkový koš s kosmetikou s vůní heřmánku je skvělý dárek pro ženu k narozeninám, svátku nebo k Vánocům. Kvalitní česká kosmetika s vůní heřmánku a praktický plechový box vhodný jako dekorace v domácnosti nebo použitelný jako květník nebo miska na květináče.

Dárkový plechový box pro ženu – růže

Logo Daruj Bednu
849,00 

Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s extrakty šípku a růže a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Plechový dárkový koš – s extrakty z šípků a květů růže

Logo Bohemia Herbs
699,00 
Dárkový plechový box s kosmetikou s extrakty z šípků a květů růže olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Dárková sada s hrnkem, čokoládou a mýdlem – pro pana učitele

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárková sada pro pana učitele obsahuje porcelánový hrnek, horkou čokoládu a ručně vyráběné toaletní mýdlo. Sada je balena do celofánového sáčku a výrobky jsou umístěny na dekorativní paletce.

Dárková sada s hrnkem, čokoládou a mýdlem – pro paní učitelku

Logo Bohemia Gifts
249,00 
Dárková sada pro paní učitelku obsahuje porcelánový hrnek, horkou čokoládu a ručně vyráběné toaletní mýdlo. Sada je balena do celofánového sáčku a výrobky jsou umístěny na dekorativní paletce.

Dárková dřevěná bedna malá – Levandule

Logo Daruj Bednu
749,00 
Darujte kousek Provance. Pro všechny milovníky levandule a relaxu je tu naše dřevěná dárková bedna, která provoní celou koupelnu.

Dárková dřevěná bedna – Levandule

Logo Daruj Bednu
999,00 
Darujte kousek Provance. Pro všechny milovníky levandule a relaxu je tu naše dárková bedna, která provoní celou koupelnu. Dárková bedna obsahuje:
 • Praktický dřevěný dárkový box se zašupovacím víkem
 • Šumivé víno 0,2l, dle aktuální nabídky, země původu: Německo
 • Pěna do koupele 500 ml - levandule
 • Sprchový gel 250 ml
 • Ručně vyráběná šumivá pěnivá bomba 110g
 • Koupelová sůl 150g s vůní levandule
 • Dřevěné srdíčko na zavěšení

Dárková vánoční dřevěná bedna – pro pejskaře

Logo Daruj Bednu
1 099,00 

Jste milovníci psů a nebo máte nějakého vášnivého pejskaře ve svém okolí? Pak je tato dřevěná dárková bedna pro pejskaře určena právě vám. Najdete v ní hromadu radosti pro vaše čtyřnohé parťáky. Od vánočních pamlsků až po skvělé hračky.

Plechový dárkový koš – s arganovým olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Kovový dárkový koš s kosmetikou s arganovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý kosmetický dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům, navíc s praktickým plechovým boxem.

Plechový dárkový koš – levandule

Logo Bohemia Herbs
699,00 
Plechový dárkový koš s kosmetikou s bylinnými extrakty a vůní levandule obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Plechový dárkový box – levandule

Logo Daruj Bednu
849,00 

Originální dárkový plechový box obsahuje kosmetické výrobky s vůní levandule a dekorační prkénko s potiskem. Krásný dárkový koš pro ženu plný voňavých dárků doplněný o praktickou plechovou dózu na květiny.

Plechový dárkový koš – Vše nejlepší

Logo Daruj Bednu
699,00 

Originální dárek k narozeninám nebo svátku. Praktický dekorační plechový box naplněný dárky k narozeninám. Šumivá koupel a šumivý sekt ... To vypadá na krásný večer.

Dárková vánoční dřevěná bedna – Vánoční pohoda

Logo Daruj Bednu
699,00 

Krásná vánoční dárková bedna jako nápaditý dárek k Vánocům. S dárkovým sprchovým gelem, vánoční ozdobou, medovinou a mýdlem určitě nešlápnete vedle. Hodí se pro rodinu, přátele, ale i kolegy.

Dárková dřevěná bedna XXL – Pro štěstí

Logo Daruj Bednu
999,00 
Dřevěná dárková bedna pro štěstí, je krásný dárek pro někoho, na kom vám opravdu záleží. Dárečky s motivem čtyřlístků se hodí k jakékoliv příležitosti.

Vintage dřevěný box pro ženu s mega hrnkem

Logo Daruj Bednu
949,00 

Originální dárek k narozeninám nebo svátku pro ženu. Praktický dřevěný dárkový box naplněný dárky pro ženu. Mega hrnek v různých designech, originální sítko na sypaný čaj a šumivé bomby do koupele. Užijte si klidné chvíle a relaxujte.

Novoroční dřevěná dárková bedna PF 2024

Logo Daruj Bednu
699,00 
Dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Vše co potřebujete ke správnému vykročení do roku 2024. Milý dárek pro přátele, kolegy nebo obchodní partnery.

Novoroční dárková dřevěná bedna PF 2024 s prosecco XXL

Logo Daruj Bednu
1 599,00 
Velká dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Vše co potřebujete ke správnému vykročení do roku 2024. Milý dárek pro vaše blízké přátele, kolegy nebo obchodní partnery.

Novoroční dárková dřevěná bedna XL – PF 2024

Logo Daruj Bednu
2 099,00 
Velká dřevěná dárková bedna pro uvítání nového roku. Vše co potřebujete ke správnému vykročení do roku 2024. Milý dárek pro vaše blízké přátele, kolegy nebo obchodní partnery.

Dárková dřevěná bedna – k narozeninám pro ženy

Logo Daruj Bednu
749,00 

Dárková bedna k narozeninám je ideální dárek "tak akorát" pro ženy každého věku. Otočným kolečkem si můžete nastavit libovolný rok obdarovaného, takže můžete obdarovat jak mladou paní tak i dámu v nejlepších letech.

Dárková dřevěná bedna XXL – k narozeninám pro ženy

Logo Daruj Bednu
999,00 

Velká dřevěná dárková bedna k narozeninám potěší ženy jakéhokoliv věku. Bedna obsahuje vše, co je pro pořádnou oslavu třeba, na přípitek, na zub i na odpočinek. Otočným kolečkem si můžete nastavit libovolný rok obdarovaného, takže můžete obdarovat jak mladou paní tak i dámu v nejlepších letech.

Dárková dřevěná bedna – Babičky dělají život krásnější II.

Logo Daruj Bednu
749,00 

Babičky dělají život krásnější. Jestli chcete udělat krásnější život i vy své babičce, tak ji potěšte třeba naší originální dárkovou bednou.

Květinový plechový box – pro štěstí

Logo Daruj Bednu
449,00 

Originální dárek pro ženu k narozeninám, svátku nebo jen pro radost. Dárkový plechový box pro štěstí potěší maminku, babičku, přítelkyni, kamarádku nebo kolegyni v práci.  

Dřevěná dárková bedna – pro golfistu

Logo Daruj Bednu
649,00 

Sháníte dárek pro vášnivého golfistu? Tak už nemusíte. Dali jsme dohromady tuhle bednu, která jistě potěší každého golfistu.

Dárková bedna – Jen Růžová To Může Být

Logo Daruj Bednu
1 499,00 
Jen růžová to může být.. Tak to je první věc, která nás napadne, když se podíváme na tuhle luxusní růžovou dárkovou bednu. Vybrali jsme do ní tohle překrásné víno Rosé, vonnou svíčku ve skle s třásničkou a parádní hrnek s čajem.

Dřevěná dárková bedna – Levandulové nebe

Logo Daruj Bednu
1 149,00 

Darujte kousek Provance. Pro všechny milovníky levandule a relaxu je tu naše dárková bedna, která provoní celou koupelnu. Samotnou bednu pak můžete použít třeba na kosmetiku v koupelně.

Vánoční dárková bedna – střední

Logo Daruj Bednu
649,00 

Vánoční dárková bedna pro chvíle pohody. Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naší vánoční dárkovou bednou. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele.

Dárková bedna – Dokonalá Koupel

Logo Daruj Bednu
1 099,00 
Bedna plná nezbytností pro dokonalou koupel. Samotnou bednu pak můžete použít třeba na kosmetiku v koupelně. Dárková bedna obsahuje:
 • Mycí žínka na dřevěné tyčce
 • Houbička na mytí
 • Koupací masážní rukavice
 • Šumivá pěnivá bomba do koupele Regenerace- 100 g
 • Dávkovač na mýdlo
 • Svíčka ve skle

Dárková dřevěná bedna – pro štěstí

Logo Daruj Bednu
699,00 

Krásný dárek plný pro štěstí pro někoho, na kom vám záleží. Dárková čokoládu pro štěstí doplňuje ještě šumivé víno a šumivá pěnivá bomba do koupele.

Vánoční plechový box – růžová vesnička

Logo Daruj Bednu
599,00 

Krásný vánoční dárek pro chvíle pohody. Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naším vánočním plechovým boxem. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele. Plechovou dozu pak může obdarovaný použít na vánoční cukroví.

Vánoční plechový box – stromek

Logo Daruj Bednu
799,00 

Krásný vánoční dárek pro chvíle pohody. Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naším vánočním plechovým boxem. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele. Plechovou dozu pak může obdarovaný použít na vánoční cukroví.

Vánoční dárkový plechový box s ozdobou

Logo Daruj Bednu
249,00 
Vánoce už dávno nejsou o obřích dárcích, ale o tom být s rodinou a udělat radost těm, které máme rádi. Stačí maličkost aby váš blízký věděl, že na něj myslíte. A proto je tu tahle krásná plechová krabička s vánoční tematikou naplněná ozdobou andělíčka.

Vánoční dárkový plechový box s čokoládou, kosmetikou a ozdobou

Logo Daruj Bednu
299,00 
Dovolte nám představit tento krásný vánoční plechový box pro radost . Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naším vánočním plechovým boxem. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele. Plechovou dózu pak může obdarovaný použít na vánoční cukroví nebo ozdoby

Vánoční dárkový plechový box XL

Logo Daruj Bednu
599,00 
Dovolte nám představit tento krásný vánoční plechový box pro radost . Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naším vánočním plechovým boxem. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele. Plechovou dózu pak může obdarovaný použít na vánoční cukroví.

Vánoční plechový box – jelen

Logo Daruj Bednu
799,00 

Krásný vánoční dárek pro chvíle pohody. Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naším vánočním plechovým boxem. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele. Plechovou dózu pak může obdarovaný použít na vánoční cukroví.

Vánoční set na paletce

Logo Daruj Bednu
399,00 
Maličkost, která potěší každého.. Tak to je přesně tento vánoční set, který vám přijde už zabalený v celofánu ozdobený slámou a andělskými křídly.

Voňavá dárková krabička – Srdíčko

Logo Daruj Bednu
499,00 

Dárková krabička plná voňavých maličkostí, je skvělým dárkem pro každou ženu. Ať už je to kamarádka, kolegyně, učitelka nebo třeba tchýně.

Voňavá dárková krabička – Medvídek

Logo Daruj Bednu
699,00 

Dárková krabička plná voňavých maličkostí, je skvělým dárkem pro každou ženu. Ať už je to kamarádka, kolegyně, učitelka nebo třeba tchýně.

Dárkový set – pro milovníky dobré kávy

Logo Daruj Bednu
399,00 
Plechová vanička naplněna setem hrnečků na kávu a sprchovým gelem 250 ml s vůní kávy, s kofeinem a olivovým olejem. Dárkový set potěší každého milovníka kávy.

Dárkový box pro ženu – psí máma

Logo Daruj Bednu
499,00 
Dárek pro pejskaře. Dárkový box pro milovnice psů obsahuje plecháček s potiskem, hračku pro psa a zásobník na karabině na sáčky na psí exkrementy. Dárková plechovka pro ženu, psí mámu.

Dárková dřevěná bedna – Bonbony

Logo Daruj Bednu
999,00 

Dárková bedna pro ženu plná úžasné kosmetiky. Naše nápaditá dárková sada kosmetiky potěší každého, kdo je na sladké, ale chce si udržet váhu.

Dřevěná dárková bedna – kancelářská výbava

Logo Daruj Bednu
649,00 

Sháníte dárek pro Kolegyni, Učitelku, Kamarádku. Tak už nemusíte, máme pro vás dřevěnou dárkovou bednu. Po náročném dni v práci není nic lepšího než se naložit do horké vany s hromadou bublinek a zapálit si svíčky. Dřevěná bedna pak skvěle poslouží jako pěkný doplněk v kanceláři.

Dárkový box pro zamilované – love elixír

Logo Daruj Bednu
899,00 

Originální dárek pro zamilované nejen k Valentýnu obsahuje skvělé dárky pro společný večer ve dvou. Dřevěná dárková bedna obsahuje víno, originální čokoládu, šumivou bombu do vany ve tvaru srdíčka a dřevěný dekorační tulipán pro váš domov.

Dárková dřevěná bedna malá – Coffee

Logo Daruj Bednu
699,00 

Dárková bedna pro milovníky kávy. V balení pro dva najdete naší jemnou kosmetiku, ručně vyráběné mýdlo s kofeinem a glycerinem a dva keramické hrnky na kávu s potiskem.

Dřevěná dárková bedna pro novomanžele – dokonalé manželství

Logo Daruj Bednu
849,00 
Krásný a originální svatební dar novomanželům, který připomínat, co znamená dokonalé manželství. Dřevěná dárková bedna obsahuje červené víno pro novomanžele, kosmetiku pro nevěstu i ženicha a dekorativní srdce.

Dárkový box – milujem se čím dál víc

Logo Daruj Bednu
449,00 
Plechový dárkový box pro zamilované. Krásný dárek k Valentýnu nebo k narozeninám z lásky. Dárková plechovka obsahuje čokolády, kosmetiku a plecháček Láska.

Dřevěný dárkový box – babičky dělají život krásnější

Logo Daruj Bednu
799,00 

Originální dárek pro babičku k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům. Dřevěná dárková bedna obsahuje dekorační srdce, svíčku ve skle, šumivou a pěnivou bombu do vany, originální hrnek a jemnou koupelovou pěnu.

Dárkový box pro ženu – zasloužený relax

Logo Daruj Bednu
449,00 

Dárek pro kamarádku, kolegyni, maminku nebo tchýni plný odpočinku a relaxace. Dárkový plechový box plný dárků pro chvíle pohody.

Plechový dárkový box – Krásné narozeniny

Logo Daruj Bednu
299,00 
Krásný dárek k narozeninám, dárkový box krásné narozeniny. Plechový narozeninový dárkový box obsahuje lahodný sekt k narozeninám, vlasový šampon a pěnící bombu.

Vánoční dárková dřevěná bedna XL – Vánoční pohoda

Logo Daruj Bednu
849,00 

Krásný vánoční dárek pro chvíle pohody. Nadělte svým blízkým pohodu a klid s naší vánoční dárkovou bednou. Vánoční čaj zahřeje pomůže vykouzlit tu pravou sváteční atmosféru. Vděčný dárek pro rodinu nebo přátele.

Plechová dárkový koš s kosmetikou s konopným olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 
Dárkový plechový box s konopnou kosmetikou obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele s konopným olejem. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Plechový dárkový koš – kosmetika s kokosovým olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 

Dárkový plechový box s kosmetikou s kokosovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý kosmetický dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Plechový dárkový koš – kosmetika s olivovým olejem

Logo Bohemia Herbs
699,00 
Dárkový koš s kosmetikou s olivovým olejem obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo, pěnivou šumivou bombu do koupele a praktický plechový box. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Plechový dárkový koš s kosmetikou se solí z Mrtvého moře

Logo Bohemia Herbs
699,00 
Dárkový plechový box s kosmetikou s extraktem z mořské řasy obsahuje sprchový gel, vlasový šampon, koupelovou pěnu, toaletní mýdlo a šumivou bombu do koupele. Skvělý dárek pro ženu k narozeninám, k svátku, pro radost nebo k Vánocům.

Plechový dárkový box – Milovaná babička

Logo Daruj Bednu
649,00 

Dárkový plechový box pro milovanou babičku obsahuje olejovou lázeň a olejový sprchový gel s vůní levandule, praktický box a dřevěné zapichovátko do květináče. Dárek babičce k narozeninám, svátku nebo Vánocům.

Dárková dřevěná bedna velká – Je to holka

Logo Daruj Bednu
999,00 

Dárková bedna pro novopečenou maminku k narození holčičky. Obsah dárkové krabice ocení nejen maminka, ale také miminko.

Dárková bedna pro nastávající maminku – růžová

Logo Daruj Bednu
899,00 

Dárková bedna pro nastávající maminku. Pro všechny těhulky a novopečené maminky tu máme krásný dárek pro miminko i samotnou maminku. 

Dárková bedna pro nastávající maminku – šedá

Logo Daruj Bednu
899,00 

Dárková bedna pro nastávající maminku. Pro všechny těhulky a novopečené maminky tu máme krásný dárek pro miminko i samotnou maminku.