O nás - Mediabox spol. s r.o.

Rodinná firma s dlouholetou tradicí výroby.

Společnost Mediabox spol. s r.o. byla založena v roce 1993. V tomto roce zahájila svou činnost reklamní agentura se sídlem v Praze (www.mediabox.cz), která zajišťuje plný reklamní servis. Nabízíme služby v oblasti marketingu, tisku a grafického zpracování. Díky kreativnímu týmu grafiků, vlastní tiskárně (ofsetové i digitální) a dalším technologiím pro naše klienty zpracováváme zakázky od výroby originálních reklamních předmětů, výrobu reklamních spotů až po tisk a roznášku letáků.

V roce 1998 vznikla druhá divize se současným sídlem ve Stráži pod Ralskem, kde produkuje kosmetické výrobky pod obchodními značkami Bohemia Cosmetics, Bohemia Natur nebo Bohemia Herbs.

Naše výroba probíhá plně v režimu správné výrobní praxe, která je přísně kontrolována příslušnými státními orgány a dokumentována. Všechny výrobky před uvedení na trh procházejí náročnou schvalovací procedurou, která zahrnuje mikrobiologické testování, dermatologický test, zátěžový test konzervačního systému, posouzení vhodnosti a správnost volby surovin a jejich dokumentace, posouzení vhodnosti obalů a jejich materiálů . Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

Zaměřujeme se hlavně na výrobu z kvalitních surovin a značná část našich produktů spadá do kategorie ručně vyráběné kosmetiky. Více o výrobě naší kosmetiky.

Naši nabídku jsme dále rozšířili i o dárkové výrobky, které nejsou kosmetikou. Díky potravinářské výrobě vám můžeme nabídnout chutné dárky (čokolády, pralinky, dárkové víno). Dále nabízíme vonné svíčky, dárky s potiskem, textil s potiskem nebo dekorační předměty.

Náš obchodní tým přestavuje 7 obchodních zástupců, kteří poskytují našich klientům servis po celé České republice. Spolupracujeme s obchodními řetězci (např. Albert, Globus, Norma, Penny Market atd.) a s drogistickými řetězci (Teta, Rossmann), ale i s celou řadou velkoobchodních a maloobchodních subjektů v ČR. Naše výrobky nalezente i v celé řadě dárkových obchodů (např. Albi) i menších obchodech s dárky a kosmetikou. Naše výrobky se snažíme exportovat do zahraničí a partnery máme v zemích - Německo, Slovensko, Holandsko, Litva, Estonsko atd.

 

 

Naše značky

V našem eshopu nabízíme vybrané produkty, které převážně sami vyrábíme jako jsou produkty značek Bohemia Gifts, Bohemia Herbs, Beer Spa, Jedem Bomby, Daruj Bednu nebo Botanica Bohemia.

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat se známým kreslířem Petrem Urbanem, který nám propůjčil značku Pivrnec, která zahrnuje originální pivní kosmetiku a dárky.

K námi vyráběným produktům jsme přidali zajímavé sladkosti, např. výrobky předního producenta cukrovinek firmy Becky´s.