Hledáte dárky pro miminko? Nevíte jaký dárek vybrat pro miminko, které se právě narodilo vašim blízkým nebo kamarádům? Dárek pro nově narozeného chlapečka nebo holčičku?

Vhodné dárky pro miminko jistě najdete v naší nabídce. Velmi populární jsou dětská bodýčka s originálním potiskem, které pro vás tiskneme na naší digitální tiskárně. Je spousta motivů, které jistě pobaví vyděšené rodiče, kteří ještě ani nevědí, kolik radostí a starostí je čeká.

Dětský pokojík je možné oživit naší samolepkou na zeď s dětským motivem nebo pěkným obrázkem na zeď. Pokud miminko usne a po něm i unavený tatínek (maminka většinou vydrží mnohem více než tatínek), tak můžete na kliku zavěsit dřevěnou cedulku s nápisem Nerušit, ať každý ví, že nemá dělat žádný rámus.

Nejprodávanější
1.

Dětské body s potiskem - Naše štěstí ...

Originální dětské body s potiskem - Naše štěstí ... Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

349 Kč
2.

Plakát pro děti formát A3 - zajíc

Plakát pro holčičku nebo chlapečka do rámečku s obrázkem zajíce. Obrázek A3 je krásná dekorace do dětského pokojíku pro miminko. Obrázek umístíte do rámečku a zavěsíte na zeď nebo vystavíte na stolek v dětském pokoji.

69 Kč
3.

Dětské body s potiskem - Životní dobrodružství ...

Originální dětské body s potiskem - A tak nám začíná to životní dobrodružství. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

349 Kč
4.

Plakát pro děti formát A4 - liška

Plakát pro holčičku nebo chlapečka do rámečku s obrázkem lišky. Obrázek A4 je krásná dekorace do dětského pokojíku. Obrázek umístíte do rámečku a zavěsíte na zeď nebo vystavíte na stolek v dětském pokoji.

59 Kč
5.

Závěs na kliku pro děti - jednorožec

Originální dřevěný závěs na kliku pro děti a miminka s obrázkem jednorožce. Dřevěná cedulka na dveře s potiskem Psst, tady se spí. Závěs na kliku z překližky vydrží a je také krásný dárek pro narozené miminko, aby jej nikdo nerušil při spánku.

129 Kč
6.

Dekorační dřevěné srdce 12 cm – Je to kluk

Dřevěné dekorační srdce k zavěšení - Je to kluk. Ideální dárek pro novopečenou maminku a její miminko. Šířka 120 mm, tloušťka 10 mm. Dřevěná dekorace k ozdobení vašeho domu, bytu nebo chalupy.

79 Kč
7.

Dětské body s potiskem - Piju pouze mléko z lokálních prověřených zdrojů

Originální dětské body s potiskem - Piju pouze mléko z lokálních prověřených zdrojů. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

349 Kč
8.

Dřevěný nápis pro děti

Dřevěný nápis pro děti do pokojíčku. Nápisy nabízíme ve třech provedeních. Dream- koala, Home- zajíček, Relax - kočička

119 Kč
9.

Dětské body s potiskem - Maminka si myslí, že tady tomu velí ...

Originální dětské body s potiskem - Maminka si myslí, že tady tomu velí ... Tak určitě! Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

349 Kč
10.

Dětské body s potiskem - Vyrobeno s láskou

Originální dětské body s potiskem - Vyrobeno s láskou. Bavlněné dětské bodýčko s inkoustovým tiskem. Skvělý dárek pro miminko nebo novorozence.

349 Kč
Bohemia Gifts » Dárky pro ... » Dárky pro miminko

Zobrazen 1. – 20. z 54 výsledků

Kategorie & filtry