Kuchyňské zástěry a dárkové hadry

Zástěry na vaření s potiskem

Vaření je umění, a s našimi kuchyňskými zástěrami se stanete mistrem kuchařem ve stylu! Naše zástěry na vaření vám pomohou vyjádřit vaši kreativitu a styl.

Naše kuchyňské zástěry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vám poskytly maximální ochranu před tím, co se děje na sporáku a grilu. Jsou praktické, odolné a snadno se udržují. A co je nejlepší, jsou potištěny krásnými a originálními obrázky, které vám pomohou vyniknout ve vaší kuchyni.

Naše vtipné zástěry pro kuchaře jsou také skvělým dárkem pro vaše přátele a rodinu, kteří milují vaření a grilování. Jsou praktické, stylové a zároveň velmi osobité, což z nich dělá perfektní dárek pro každou příležitost.

Dárkové hadry na podlahu s potiskem

Dárkové hadry na podlahu s potiskem na sváteční vytírání. Originální recesistické dárky nejen pro ženy. Hledáte netradiční vtipný dárek? Máme pro vás opravdu neotřelý dárek pro všechny, kteří ocení drsnější humor a umí si udělat legraci i ze sebe.

Zobrazuji všech 18 výsledků

Kuchyňská zástěra s vlastním potiskem

Logo Bohemia Gifts
399,00 
Vlastní návrh
Bavlněná kuchyňská zástěra s vlastním originálním potiskem. Kuchyňská zástěra pro muže i ženy. Realizujeme váš nápad a vytiskneme váš obrázek nebo text na kuchyňskou zástěru.

Kuchyňská zástěra pro babičku

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro babičku. Kuchyňská zástěra Grand Restaurant u babičky - Domácí kuchyně, pro milovanou babičku.

Kuchyňská zástěra pro dědu

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro dědečka. Kuchyňská zástěra Grand Restaurant u dědy, pro milovaného dědu.

Dámská kuchyňská zástěra – pomůžu ti

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s lechtivým potiskem pro ženu. Kuchyňská zástěra Pomůžu ti s vařením - pro ženu, kamarádku atd.

Dámská kuchyňská zástěra – levandule

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem. Kuchyňská zástěra pro milovníky levandule.

Dámská kuchyňská zástěra – tajná ingredience

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro ženu. Kuchyňská zástěra Tajnou ingrediencí je vždycky láska, pro ženu, kamarádku atd.

Kuchyňská zástěra pro myslivce Lovu zdar

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro myslivce. Kuchyňská zástěra Lovu zdar pro nadšené kuchaře, myslivce a milovníky přírody.

Kuchyňská zástěra pro maminku

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro maminku. Kuchyňská zástěra Mama Hotel - all inclusive, pro milovanou maminku.

Kuchyňská zástěra pro tatínka

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro tátu. Kuchyňská zástěra Bistro u táty - minutková kuchyně, pro super tatínka.

Pánská kuchyňská zástěra – pomůžu ti

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro muže. Pánská kuchyňská zástěra Pomůžu ti s vařením, netradiční dárek pro muže.

Kuchyňská zástěra pro rybáře Petrův zdar

Logo Bohemia Gifts
349,00 
Bavlněná kuchyňská zástěra s originálním potiskem pro rybáře. Kuchyňská zástěra Petrův zdar pro nadšené kuchaře a rybáře.

Kuchyňská zástěra z pevného materiálu

Kuchyňská zástěra z kvalitního materiálu pro vaši práci při vaření a pečení.

Kuchyňská zástěra kitchen market – bez potisku

399,00 
I kuchyňská zástěra může být stylová a dodat vaší kuchyni šmrnc.. To dokazuje naše krémová kuchyňská zástěra kitchen market, kterou můžete kombinovat s chňapkou ze stejné kolekce.  

Kuchyňská chňapka z pevného materiálu

169,00 
I kuchyňské chňapka může být stylová a dodat vaší kuchyni šmrnc.. To dokazuje naše kuchyňská chňapka s poutkem ve třech barevných provedení. Sladit jí můžete i kuchyňskou zástěrou ze stejné kolekce.  

Kuchyňská chňapka kitchen market

169,00 
I kuchyňská chňapka může být stylová a dodat vaší kuchyni šmrnc.. To dokazuje naše krémová kuchyňská chňapka kitchen market s poutkem.  

Dárkový hadr na sváteční vytírání – od teď ti s tím pomůžu JÁ

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dárkový hadr na vytírání s originálním potiskem - od teď ti s tím pomůžu JÁ. Netradiční recesistický dárek pro ženu.

Dárkový hadr na sváteční vytírání – ideální pomocník

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dárkový hadr na vytírání s originálním potiskem - ideální pomocník pro údržbu domova. Netradiční recesistický a trochu drsný dárek pro ženu.

Dárkový hadr na sváteční vytírání – prožitkový poukaz

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dárkový hadr na vytírání s originálním potiskem je netradiční recesistický dárek pro muže. Darujte originální dárkový poukaz, se kterým si může každý muž dělat co chce.