Bohemia Gifts » Dárky podle příležitosti » Přání do obálky

Přání do obálky

Originální papírové přání do obálky můžete zaslat svým blízkým k narozeninám, k svátku, ke svatbě nebo při narození miminka. Přání máme v nabídce k vybraným kulatým narozeninám nebo obecné, kam doplníte vlastní text a k vtipu můžete přidat svou vlastní gratulaci. Blahopřání dodáváme včetně obálky a rozměr je většinou A5 popřípadě A4.

Vtipné obrázky publikované na přáních pro vás vytvořil známý kreslíř Petr Urban, autor oblíbené postavičky Rudy Pivrnce. S humorem jde všechno lépe, proto vtipné přání s veselým obrázkem potěší snad každého oslavence. Člověk by se neměl brát příliš vážně, nebude tedy snad vadit, že některé obrázky jsou trochu drsnější.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro maminku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete mamince splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro maminku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro babičku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro babičku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete babičce splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro babičku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro tatínka

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro tatínka s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete tatínkovi splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro tatínka z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

Mléčná čokoláda pro muže k narozeninám 100 g

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda pro muže k narozeninám s čísly, kde nastavíte věk oslavence. Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek pro muže.

Mléčná čokoláda k narozeninám 100 g – garage

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda k narozeninám s čísly, kde nastavíte věk oslavence.Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek.

Mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám 100 g – květiny

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám. Netradiční obal na čokoládu s květinovým motivem a s čísly, kde nastavíte věk oslavenkyně. Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek pro ženu..

Mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám 100 g – mašle

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Dárková mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám s čísly, kde nastavíte věk oslavenkyně.Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek pro ženu..

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro kluka

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro kluka s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete chlapečkovi splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro děti k narozeninám nebo svátku, na kterém si oslavenec vybere splnění svého přání.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro holčičku

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro holčičku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete holčičce splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro děti k narozeninám nebo svátku, na kterém si oslavenec vybere splnění svého přání.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro dědečka

Logo Bohemia Gifts
109,00 
Mléčná čokoláda splněných přání pro dědečka s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete dědovi splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro dědečka k narozeninám nebo k svátku.

Přání do obálky k svátku

59,00 
Přání do obálky k svátku vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Netradiční humorné přání k svátku do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k narození miminka

59,00 
Petr Urban nakreslil přání do obálky k narození miminka. Originální a veselé přání k narození potomka do obálky ve formátu A5, pro vaše přátele se smyslem pro humor.

Přání do obálky k sňatku pro novomanžele

59,00 
Přání do obálky k svatbě pro novomanžele vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k sňatku do obálky ve formátu A5, které rozesměje ženicha i nevěstu.

Přání do obálky k 40. narozeninám

59,00 
Přání do obálky k 40. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Veselé přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k 50. narozeninám

59,00 
Přání do obálky k 50. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Originální humorné přání do obálky k narozeninám ve formátu A5.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

59,00 
Kreslíř Petr Urban pro vás nakreslil univerzální přání do obálky k narozeninám, kam dopíšete číslovku s věkem oslavence. Netradiční veselé přání do obálky k narozeninám ve formátu A5, které jistě pobaví.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

59,00 
Univerzální přání do obálky k narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Veselé přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k narozeninám pro ženu – zrcadlo

59,00 
Přání do obálky narozeninám pro ženu, která má smysl pro humor, vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

Přání do obálky k 18. narozeninám

59,00 
Přání do obálky k 18. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5 pro čerstvě plnoletého oslavence.

Velké přání k sňatku pro novomanžele A4

89,00 
Velké univerzální přání do obálky k svatbě pro novomanžele vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Originální veselé přání k sňatku do obálky ve formátu A4.