Přání do obálky

Originální papírové přání do obálky můžete zaslat svým blízkým k narozeninám, k svátku, ke svatbě nebo při narození miminka. Přání máme v nabídce k vybraným kulatým narozeninám nebo obecné, kam doplníte vlastní text a k vtipu můžete přidat svou vlastní gratulaci. Blahopřání dodáváme včetně obálky a rozměr je většinou A5 popřípadě A4.

Vtipné obrázky publikované na přáních pro vás vytvořil známý kreslíř Petr Urban, autor oblíbené postavičky Rudy Pivrnce. S humorem jde všechno lépe, proto vtipné přání s veselým obrázkem potěší snad každého oslavence. Člověk by se neměl brát příliš vážně, nebude tedy snad vadit, že některé obrázky jsou trochu drsnější.

Nejprodávanější
1.

Mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám 100 g - květiny

Dárková mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám. Netradiční obal na čokoládu s květinovým motivem a s čísly, kde nastavíte věk oslavenkyně. Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek pro ženu..

109.00 Kč
2.

Mléčná čokoláda k narozeninám 100 g - garage

Dárková mléčná čokoláda k narozeninám s čísly, kde nastavíte věk oslavence.Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek.

109.00 Kč
3.

Mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám 100 g - mašle

Dárková mléčná čokoláda pro ženu k narozeninám s čísly, kde nastavíte věk oslavenkyně.Originální čokoláda je skvělý sladký narozeninový dárek pro ženu..

109.00 Kč
4.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro maminku

Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete mamince splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro maminku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

109.00 Kč
5.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro tatínka

Mléčná čokoláda splněných přání pro tatínka s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete tatínkovi splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro tatínka z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

109.00 Kč
6.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro holčičku

Mléčná čokoláda splněných přání pro holčičku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete holčičce splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro děti k narozeninám nebo svátku, na kterém si oslavenec vybere splnění svého přání.

109.00 Kč
7.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro babičku

Mléčná čokoláda splněných přání pro babičku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete babičce splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro babičku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.

109.00 Kč
8.

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro kluka

Mléčná čokoláda splněných přání pro kluka s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete chlapečkovi splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro děti k narozeninám nebo svátku, na kterém si oslavenec vybere splnění svého přání.

109.00 Kč
9.

Přání do obálky k sňatku pro novomanžele

Přání do obálky k svatbě pro novomanžele vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k sňatku do obálky ve formátu A5, které rozesměje ženicha i nevěstu.

59 Kč
10.

Přání do obálky k 50. narozeninám

Přání do obálky k 50. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Originální humorné přání do obálky k narozeninám ve formátu A5.

59 Kč

Zobrazen 1. – 20. z 9223372036854775807 výsledků

Kategorie & filtry