Originální papírové přání do obálky můžete zaslat svým blízkým k narozeninám, k svátku, ke svatbě nebo při narození miminka. Přání máme v nabídce k vybraným kulatým narozeninám nebo obecné, kam doplníte vlastní text a k vtipu můžete přidat svou vlastní gratulaci. Blahopřání dodáváme včetně obálky a rozměr je většinou A5 popřípadě A4.

Vtipné obrázky pro přání do obálky pro vás vytvořil známý kreslíř Petr Urban, autor oblíbené postavičky Rudy Pivrnce. S humorem jde všechno lépe, proto vtipné přání s veselým obrázkem potěší snad každého oslavence. Člověk by se neměl brát příliš vážně, nebude tedy snad vadit, že některé obrázky jsou trochu drsnější.

Nejprodávanější
1.

Dárková karta s čokoládovými kuličkami 15 g

Vánoční rozkládací přání s čokoládovými kuličkami je ideální způsob jako popřát blízkým nebo přátelům krásné svátky.

2.

Přání do obálky k sňatku pro novomanžele

Přání do obálky k svatbě pro novomanžele vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k sňatku do obálky ve formátu A5, které rozesměje ženicha i nevěstu.

59 Kč
3.

Přání do obálky k 50. narozeninám

Přání do obálky k 50. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Originální humorné přání do obálky k narozeninám ve formátu A5.

59 Kč
4.

Přání do obálky k narozeninám pro ženu - zrcadlo

Přání do obálky narozeninám pro ženu, která má smysl pro humor, vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

59 Kč
5.

Přání do obálky k 40. narozeninám

Přání do obálky k 40. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Veselé přání k narozeninám do obálky ve formátu A5.

59 Kč
6.

Univerzální přání do obálky k narozeninám

Kreslíř Petr Urban pro vás nakreslil univerzální přání do obálky k narozeninám, kam dopíšete číslovku s věkem oslavence. Netradiční veselé přání do obálky k narozeninám ve formátu A5, které jistě pobaví.

59 Kč
7.

Přání do obálky k 18. narozeninám

Přání do obálky k 18. narozeninám vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Humorné přání k narozeninám do obálky ve formátu A5 pro čerstvě plnoletého oslavence.

59 Kč
8.

Velké přání k sňatku pro novomanžele A4

Velké univerzální přání do obálky k svatbě pro novomanžele vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Originální veselé přání k sňatku do obálky ve formátu A4.

89 Kč
9.

Přání do obálky k narození miminka

Petr Urban nakreslil přání do obálky k narození miminka. Originální a veselé přání k narození potomka do obálky ve formátu A5, pro vaše přátele se smyslem pro humor.

59 Kč
10.

Přání do obálky k svátku

Přání do obálky k svátku vytvořené kreslířem Petrem Urbanem. Netradiční humorné přání k svátku do obálky ve formátu A5.

59 Kč

Zobrazuji všech 11 výsledků

Kategorie & filtry