Bohemia Gifts » Dekorace a doplňky » Prkýnka a Podnosy

Dekorační kuchyňská prkénka, co mají styl …

Dřevěná dekorační kuchyňská prkénka jsou krásným a milým dárkem pro maminku, babičku nebo pro kamarádku. Slouží jak krásným doplněk do vašeho domu, bytu nebo chalupy.

Dekorační dřevěná kuchyňská prkénka s originálním potiskem jsme pro vás připravili v našem grafickém studiu a tiskneme je v naší výrobě ve Stráži pod Ralskem.

Velikost kuchyňských prkének je 28 x 12 cm, šířka je 1 cm.

Kuchyňské prkénko

199,00 
Kuchyňské prkénko z masivního dřeva je ideální pomocník do kuchyně. Díky zajímavé kresbě dřeva a provázku na zavěšení lze použít i jako dekoraci.

Plechový Chlebník

1 199,00 
Kdo by nemiloval chuť čerstvého pečiva, kterou si vychutnáte o to déle, pokud pečivo necháte odpočívat na správném místě. Takovou službu vám poskytne náš plechový chlebník, který je nejen praktický, ale i krásně vypadá. V zadní části dozy najdete odvětrávání, které prodlouží životnost pečiva.

Dekorační dřevěné prkénko – Tulips market

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Tulips market. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – pro babičku

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro babičku - Babiččina kuchyň otevřena 24 hodin. Originální dřevěná dekorace pro babičku do její domácnosti nebo drobný dárek pro babičku k narozeninám nebo svátku.

Dekorační dřevěné prkénko – La Provence

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Lavender La Provence. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné prkénko – Levandule je láska

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Levandule je láska. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné prkénko – Roses collection

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Roses collection. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné prkénko – Sladký domov

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Sladký domov. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko – levandule

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s levandulovým potiskem - lavender. Kuchyňské prkénko je originální dekorační dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – kuchyně srdce domova

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem - Kuchyně je srdcem domova. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro ženu k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – dnešní menu

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro - Dnešní menu, ber nebo nech být. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro muže i ženu k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko – Můžeš mě přeříznout

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem Můžeš mě přeříznout. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro muže.

Dekorační kuchyňské prkénko – Pomůžu ti v kuchyni

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační prkénko 28 x 12 cm s potiskem Pomůžu ti v kuchyni. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – maminčina kuchyně

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro maminku - maminčina kuchyně. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro maminku k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – moje kuchyně

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro - moje kuchyně, moje pravidla. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro muže i ženu k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko pro myslivce

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro myslivce - Lovu zdar. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro myslivce.

Dekorační kuchyňské prkénko pro myslivce – myslivecké desatero

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro myslivce - Lovu zdar - myslivecké desatero. Kuchyňské prkénko je originální dárek a dekorace pro myslivce.

Dekorační kuchyňské prkénko pro rybáře

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro rybáře. Kuchyňské prkénko je originální dárek a dekorace pro rybáře.

Dekorační kuchyňské prkénko pro rybáře – rybářské desatero

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro rybáře - Petrův zdar - rybářské desatero. Kuchyňské prkénko je originální dárek a dekorace pro rybáře.

Dřevěný servírovací talíř

399,00 449,00 
Dřevěný servírovací talíř či dekorativní podnos je přímo stvořený pro vaše kulinářské tvoření. Obstojí i při přípravě velkých rodinných večeří a skvěle se hodí na servírování tapas nebo vybraných dobrot k vínu a pokud se zrovna žádná sláva nechystá, položte na něj svíčku s trochou zelených větviček a originální dekorace je na světě. Talíře nabízíme ve dvou provedeních kulatém a hranatém. Umývejte pouzte ručně a po umytí jej nechte řádně vyschnout.