Dekorační kuchyňská prkénka a podnosy

Dekorační dřevěná kuchyňská prkénka a podnosy

Dřevěná dekorační kuchyňská prkénka jsou krásným a milým dárkem pro maminku, babičku nebo kamaráda nebo kamarádku. Slouží jak krásným doplněk do vašeho domu, bytu nebo chalupy. Při vaření se spojuje vůně, chuť a estetika, a naše produkty toto spojení důstojně reprezentují. Přidáte-li naše dekorativní kousky do své kuchyně, budete mít kreativní prostor, ve kterém se budete cítit jako skutečný šéfkuchař. Každý z našich produktů byl navržen s ohledem na to, jak se bude krásně vyjímat ve vaší kuchyni

Dekorační kuchyňská prkénka s originálním potiskem jsme pro vás připravili v našem grafickém studiu a tiskneme je v naší výrobě ve Stráži pod Ralskem. Naše prkénka nejsou jen nástrojem pro krájení, jsou to kusy uměleckého designu, které přinášejí do vaší kuchyně osobnost.

Naše podnosy jsou praktické prostředky pro servírování. Když předložíte svá jídla na našich podnosech, vaše kulinářská mistrovství získají ještě více na významu.

Vaši kuchyň můžete vyzdobit také pěkným obrázkem na zeď nebo originálními nástěnnými hodinami.

Zobrazuji všech 20 výsledků

Your Free Gift(s) were removed because your current cart contents is not eligible for a free gift

Kuchyňské prkénko

199,00 
Kuchyňské prkénko z masivního dřeva je ideální pomocník do kuchyně. Díky zajímavé kresbě dřeva a provázku na zavěšení lze použít i jako dekoraci.

Plechový Chlebník

1 199,00 
Kdo by nemiloval chuť čerstvého pečiva, kterou si vychutnáte o to déle, pokud pečivo necháte odpočívat na správném místě. Takovou službu vám poskytne náš plechový chlebník, který je nejen praktický, ale i krásně vypadá. V zadní části dozy najdete odvětrávání, které prodlouží životnost pečiva.

Dekorační dřevěné prkénko – Tulips market

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Tulips market. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – pro babičku

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro babičku - Babiččina kuchyň otevřena 24 hodin. Originální dřevěná dekorace pro babičku do její domácnosti nebo drobný dárek pro babičku k narozeninám nebo svátku.

Dekorační dřevěné prkénko – La Provence

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Lavender La Provence. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné prkénko – Levandule je láska

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Levandule je láska. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné prkénko – Roses collection

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Roses collection. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační dřevěné prkénko – Sladký domov

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s originálním potiskem - Sladký domov. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko – levandule

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s levandulovým potiskem - lavender. Kuchyňské prkénko je originální dekorační dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – kuchyně srdce domova

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem - Kuchyně je srdcem domova. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro ženu k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – dnešní menu

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro - Dnešní menu, ber nebo nech být. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro muže i ženu k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko – Můžeš mě přeříznout

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem Můžeš mě přeříznout. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro muže.

Dekorační kuchyňské prkénko – Pomůžu ti v kuchyni

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační prkénko 28 x 12 cm s potiskem Pomůžu ti v kuchyni. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro ženy.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – maminčina kuchyně

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro maminku - maminčina kuchyně. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro maminku k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko 28 cm – moje kuchyně

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro - moje kuchyně, moje pravidla. Originální dřevěná dekorace do domácnosti nebo drobný dárek pro muže i ženu k narozeninám nebo svátku.

Dekorační kuchyňské prkénko pro myslivce

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro myslivce - Lovu zdar. Kuchyňské prkénko je originální dárek pro myslivce.

Dekorační kuchyňské prkénko pro myslivce – myslivecké desatero

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro myslivce - Lovu zdar - myslivecké desatero. Kuchyňské prkénko je originální dárek a dekorace pro myslivce.

Dekorační kuchyňské prkénko pro rybáře

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro rybáře. Kuchyňské prkénko je originální dárek a dekorace pro rybáře.

Dekorační kuchyňské prkénko pro rybáře – rybářské desatero

Logo Bohemia Gifts
149,00 
Dekorační kuchyňské prkénko 28 x 12 cm s potiskem pro rybáře - Petrův zdar - rybářské desatero. Kuchyňské prkénko je originální dárek a dekorace pro rybáře.

Dřevěný servírovací talíř

399,00 449,00 
Dřevěný servírovací talíř či dekorativní podnos je přímo stvořený pro vaše kulinářské tvoření. Obstojí i při přípravě velkých rodinných večeří a skvěle se hodí na servírování tapas nebo vybraných dobrot k vínu a pokud se zrovna žádná sláva nechystá, položte na něj svíčku s trochou zelených větviček a originální dekorace je na světě. Talíře nabízíme ve dvou provedeních kulatém a hranatém. Umývejte pouzte ručně a po umytí jej nechte řádně vyschnout.