Kosmetika s hadím jedem

Kosmetika hadí jed

Kosmetika obsahuje unikátní syntetický hadí jed, který působí relaxačně na unavenou pokožku. Spolu s vyváženým pH a dalšími aditivy zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky. Kosmetika se syntetickým hadím jedem pomáhá předcházet vzniku vrásek.

Naše kosmetika je vyrobena z nejlepších ingrediencí, včetně syntetického hadího jedu, který je známý pro své úžasné účinky na pokožku. Vyberte si z naší široké nabídky kosmetiky s hadím jedem, včetně masážního gelu, regenerační masti nebo tělové a koupelové kosmetiky, které jsou ideální pro všechny typy pokožky.

Tak neváhejte a zkuste naši kosmetiku s hadím jedem, která dokáže udělat zázraky pro vaši pokožku!

Zobrazen jediný výsledek

Sůl do koupele 900 g s hadím jedem

Logo Bohemia Herbs
79,00 
Relaxační koupelová sůl se syntetickým hadím jedem. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kosmetická surovina. Blahodárná lázeň s teplou vodou a koupelovou solí stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

Hadí jed v kosmetice

Účinky hadího jedu byly známé už ve starověku. Jed se používal jako léčivo nebo byl součástí různých zkrášlujících přípravků. Hadí jed se vytváří v jedových žlázách a jeho složení jsou kromě vody také enzymy, proteiny, peptidy a aminokyseliny.

I v dnešní době se využívá účinků hadího jedu ve farmacii i v kosmetickém průmyslu, kde se využívá syntetický hadí jed (SYN- AKE). Je známo, že hadí jed uvolňuje obličejové svaly a tak předchází vzniku vrásek.